I Spit on Your Grave 2 (2013) poster

I Spit on Your Grave 2 (2013)

Director
Country
USA
Runtime
106 minutes
gkhn. Katie mankenlik dünyasında hayatta kalmaya çalışmaktadır. Portfolyosu için yeni fotoğraflar çektirmesi teklif edilince, bunu masum bir şekilde kabul eder. Bu deneyim bir anda tecavüz, işkence ve kaçırılma kabusuna dönüşür. Sonunda ona bunları yapanlardan kaçan Katie çok kötü durumdadır. Bu durumdan kurtulması için intikam alma isteği duyar ve insan ruhunun en karanlık noktalarında bulur kendisini.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
İlk flimi ne kadar beğendiysem bunu o kadar beğenmedim. Ana konu aynı zaten, bir de daha etkileyici olsun diye fazladan şeyler yapılmış ama o anlar beni gerçekçilikten kopardı ve ilk filmdeki gibi başroldeki kadının çaresizliğini ve durumunun zorluğunu hissettirmedi.Tabi böyle olunca senaryodaki açıklar ve oyunculukların kötülüğü daha çok göze batıyor. Ben sevmedim, ama kesmeli biçmeli gerilim filmi sevenler yine de keyif alacak birşeyler bulacaktır. 3/10
3
5 months ago
yahsiii07 profile photo
yahsiii07
Serinin ilk filmi izlediyseniz konu farklı ama işleyiş olarak aynı diyebilirim. Neler olabileceğini az çok tahmin edebiliyorsunuz. Tamamiyle genç bir kızın başına gelenler üzerine kızın intikam yemini ile başından geçenleri anlatıyor. asıl filmde filmdeki tecavüze ugrayan kızla birlikte gözyaşı akıtıp intikamını aldığı her sahne de sevinebiliyorsunuz. Değişik hal ve ruhiyet içerisinde izlenilen bir film.. Gerilim ve şiddet seviyorsanız sıkılmadan izlersiniz.
0
1 year ago
arifcicek profile photo
arifcicek
Çoğu yerde gözlerimi kısmak zorunda kaldım. İğrenç anlar vardı ama kadının intikamına birden ortak oluyorsunuz. Hele en sondaki adamın şeyine müdahale oluyor ya, işte o kısım bizi bizden aldı.
0
over 1 year ago
Lioness profile photo
Lioness
çok sağlam bir mideniz olması lazım bu filmi izleyebilmeniz için... Ayrıca Helal olsun bence az bile...
1
almost 2 years ago
ufukercetin profile photo
ufukercetin
birincisi bile daha hafif kalıyor !! sahneler daha sertti biraz da abartıydı .. ama bu seriyi izlemiş oldum bununla beraber ..haklı intikam !!
0
2 years ago

Who liked I Spit on Your Grave 2

Who wishlisted I Spit on Your Grave 2

Shelves that Include I Spit on Your Grave 2

Interesting content shared about I Spit on Your Grave 2

^ Back to Top