I Spit on Your Grave 3 (I Spit on Your Grave: Vengeance is Mine) (2015) poster

I Spit on Your Grave 3 (2015)
(I Spit on Your Grave: Vengeance is Mine)

Director
Country
USA
Runtime
92 minutes
Arcadia Serinin ilk filminden tanıdığımız Jennifer, adını "Angela" olarak değiştirip farklı bir şehirde yaşamakta ve grup terapilerine katılarak yaşadığı tecavüzün etkisinden kurtulmaya çalışmaktadır. Terapide "Marla" adında bir kızla tanışıp yakın arkadaş olur ve Marla sayesinde Angela da kendisini uzun zamandan beri ilk kez güvende ve huzurlu hisseder. İlerleyen günlerde Marla, eski erkek arkadaşı tarafından öldürülüp polis de olaya Angela'nın istediği yoğunlukta eğilmeyince Angela, adaletin iplerini eline almaya karar verir

Trailer not available.

Sefa profile photo
Sefa
İlk film kadar olmasada idare ederdi ama kesinlikle ikinci filmden daha iyiydi. Ayrıca sosyal mesajlara girmeli biraz işi bozmuş. Jennifer gibi aslında adalet lazım çünkü gerçekten adelet filmdeki gibi suçlular serbest kalıyor. " adelet istiyorsan gidip onu alıcaksın " o kadar.
0
2 months ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Sonunu bağlayamasalar da güzel film olmuş. Adaletin sağlanması için ''rızası vardı, açık giyinmişti'' gibi bahaneleri kafalarında kıracak insanlar lazım. Jennifer gibi.
1
2 months ago
Filmkopat profile photo
Filmkopat
Güzel Bir Konu İşleyelim Derken Saçma Bir Film Daha Ortaya Çıkmış İzlemenize Gerek Yok
0
4 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Böyle saçma sapan bir final görmedim. Film ikinciden güzel ilkinden baya kötüydü. Bu sefer toplumsal mesaj verelim biraz felsefe ekleyelim insanları düşündürelim gibi fikirlerle başlamışlar filme ama senaristlerin becerisi yetmemiş sanırım. Filmi izlerken çok sıkılıp kapatmayı düşünmedim ama bu kalitesiz olduğu gerçeğini pek değiştirmiyor. Mantık hataları saymakla bitecek gibi değil o yüzden hiç girmiyorum. kendini izlettirse de boş bir film. Seri olarak da ilki okey başarılı ama sonraki iki filme girmeye hiç gerek yok. 3,5/10
2
5 months ago
Lioness profile photo
Lioness
İlk iki film yanında bu o kadar hafif kalmış ki şiddet ve sadizmde.. Ama yine de sağlam bir devam konsu olmuş iyi sürdürmüşler ;) Ben beğendim.
0
10 months ago

Who liked I Spit on Your Grave 3

Who wishlisted I Spit on Your Grave 3

Shelves that Include I Spit on Your Grave 3

Interesting content shared about I Spit on Your Grave 3

^ Back to Top