Içimdeki Ses (2015) poster

Içimdeki Ses (2015)

Director
Country
Turkey

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Film ortalardan sonra hafif bi sıkar gibi düşüşe geçiyor fakat genel olarak keyifli hoş bir film. 7/10
1
1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
film genel olarak başarılıydı yer yer sıkar gibi oldu ama genelde eğlenceli ve hoş bir yapımdı , ewde izlenebilecek bir film olduğunu söylemem gerek tabi sinemaya gidilmez bu film için , yine de eğlenceli hoş bir yapımdı ..
0
1 year ago
esarialtin profile photo
esarialtin
Oldukça başarılı bir film ensdüstrisi işi. Piyasa kaygılarına rağmen başarılı senaryosu ile öne çıkan bir yapıt olduğunu düşünüyorum. 2014'ün en iyi filmlerinden biri, Ersin korkut, Fusun Demirel,Engin Günaydın ve Leyla Lydia Tuğutlu ayrı ayrı başarılı bir işe imza atmışlar. Size hayatın anlamını vermeyi vaad etmeyen, küçük sevimli bir hikayesi var. Güzel bir haftasonu öneriyor size, tavsiye ederim...
0
over 1 year ago
ufukercetin profile photo
ufukercetin
engin günaydın çok tatlı farkli bir çalışma ama sinemada izlemediğime sevindim ..evde seyirlik sadece biraz
0
over 1 year ago
BerfinBeyaz profile photo
BerfinBeyaz
Ben aslında filmin gişe kaygısı yüzünden anlatmak istediği mevzuyu kaçırdığını düşünüyorum. Günümüz modern , yalnız, eski alkolik adamın hepimizin yaşadığı hikayeleri üzerinden başlıyor film. İstanbul'da yaşayan her yalnız erkeğin iş kadını annesi olmadığını filan da güzel yakalayarak başlamış hatta. Sonra çok güzel yerlere götürülebilecek o canım senaryoyu kadın bedeni üzerinden klasik gişe filmi kıvamına getirmiş. Güzel bir kadın ile çirkin bir erkeğin birlikte olmasının imkansız olduğunu , her şeyin görsel olduğunu film boyunca görmek zorunda kaldığımız kadının muhteşem totosundan , sürekli kusursuz kadın diye diye beynimize işledikleri incecik tipinden net olarak anlıyoruz. Fikirler mi? Türkiye' de yaşıyoruz beyine ne gerek var ilişki yürütmek için diyerek , çok iyi oyuncuların kötü senaryolarla nasıl klişeler ortaya çıkarabildiğine şahitlik ediyoruz. Hala biraz daha emek edilseydi değindiği ince çatışmalarla çok güzel bir film ortaya çıkarılabilirdi diyorum. Olmamış, yazık olmuş, araya gitmiş. Ürün yerleştirme mevzusuna zaten hiç girmiyorum. Bazı sahneleri sırf ürün için çekmişler gibi hissettiğim bile oldu.
1
over 1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
BU İŞİ BİLMEYENLER YAPMASIN! Bugün bir hevesle "İçimdeki Ses"e gittim ((( Aman Allah'ım! Bu ne ya?! Birkaç espriyi yanyana getiriyorsun, film! ??...Gidenlerin kesinlikle paraları da boşa gider...
1
over 1 year ago
mstfnr profile photo
mstfnr
Zaman kaybı diyebileceğim bir film. Romantik komedi yapmaya çalışmışlar ortada komedi diye bir şey yok. Patron Mutlu Son İstiyor filmi ile genel olarak aynı, ama o filmin de altında kalmış. Senaristlik yapan salak bir tip var, bu karakter bir kıza aşık olur, sonra kendi hikayesini senaryolaştırıp finali yapar. Para için yapılan filmlerden, sadece para.
0
over 1 year ago

Who liked Içimdeki Ses

Who wishlisted Içimdeki Ses

Shelves that Include Içimdeki Ses

Interesting content shared about Içimdeki Ses

^ Back to Top