Identity (2003) poster

Identity (2003)

Director
Country
USA
Runtime
90 minutes
potakal Şiddetli bir fırtına, birbirine yabancı ve sırlarla dolu on insanı, asabi bir gece müdürünün idaresindeki ıssız bir motelde bir araya getirir. İçlerinde bir limuzin şoförü, bir tele kız, bir katili nakleden bir polis, 80'li yılların bir televizyon yıldızı, yeni evli bir çift ve kriz içinde olan bir aile bulunmaktadır. Sığınacak bir yer bulmanın getirdiği rahatlama, yolcuların teker teker ölmeye başlamasıyla yerini korkuya bırakır. Çok geçmeden, yaşamak istiyorlarsa, kendilerini biraraya getiren sırrı çözmekten başka çareleri olmadığını anlayacaklardır.

Arcadia profile photo
Arcadia
Film baştan sizi inandırmak istediği gerçeklere inandırıp 90dk'nın sonunda kafanızda soru işaretleri oluşturabilecek cinsten. Tek kelime ile mükemmeldi. Yanılgılar ve acabalar, içinde barındırdığı gizem ve sürekleyici kısım artı sakız kıvamında olmayan süresi olumlu yanları. Aylarca bir köşede boşuna bekletmişim. Kesinlikle ''kayıp bir hazine'' buldum.
3
6 months ago
DUA profile photo
DUA
başlarda çok sıkıcı , klasik korku filmi tadında ama sonrası şaşırtıcı .... İzlenir mi evet ... ama çok beğendim diiyemem ....
1
9 months ago
gamzedelen profile photo
gamzedelen
Korku filmi tadında. Şaşırtıcı bir son. Çok iyi sayılmaz ancak izlenebilir.
1
10 months ago
Lioness profile photo
Lioness
Bu film bana psikolojik korku filmlerinin kapısını araladı... İlk göz ağrım tadı damağımda kalmıştı.. O nasıl bir senaryo öyle, nasıl bir yönetmenlik, nasıl bir oyunculuk yarabbim :D İzlemeyenler "Kınıyorum sizi" oturun izleyin (Korku ile arası olmayanlar üzerine alınmasın :P)
6
10 months ago
burcst profile photo
burcst
Matruşka gibi katilli film yapmışlar! Son ana kadar heyecanını ve gizemini korudu.90dk olması da ayrıca güzel, sanki bi anda başladı ve bitti, biterken de ters köşeyi gösterdi.Çok beğendim.
7
12 months ago
digigirl profile photo
digigirl
Psikolojik- gerilim turune benim gibi bayiliyorsaniz,izlememek ayip olur.Ilk izledigimde cok etkilenmis yillar icinde tekrar tekrar izlemistim.
3
12 months ago
Oznurr profile photo
Oznurr
tam bir vasat. vasat bile az kalıyo
0
1 year ago
IlayDE profile photo
IlayDE
Bir kimlik bunalımı, bir kimlik karmaşası efendime söyliyim bir kendini bilmezlik :)
4
1 year ago
eskon profile photo
eskon
Şaşırtıcı sonlardan hoşlananlar için! Hareketli sahnelerden hoşlananlar için! Hafif korkayım yahu, diyenler için! Polisiye severler için! Gelsin...
1
over 1 year ago
sabriayes profile photo
sabriayes
herkesin sırayla öldüğü klasik gerilim filmi olarak başladı. film boyunca şüphelenmediğim bi kendim kaldım. bi ara olayları saçma buldum ama sonuna gelince tamam dedim. zaman geçirmek için çok iyi seçenek.
5
over 1 year ago
alicancam profile photo
alicancam
İyi bir film. Çok güzel zaman geçirirsiniz ayrıca bu john cusack çok tatlı bi oyuncu ya.
2
over 1 year ago
cglyn profile photo
cglyn
finalinde şaşıracağınız cinsten
2
almost 2 years ago
mavi. profile photo
mavi.
'Dün merdivenlerden çıkarken orada olmayan bir adamla karşılaştım,bugün de orada değildi keşke dedim keşke gitse '
9
2 years ago
furkandr profile photo
furkandr
hayatımda izlediğim en güzel filmlerden biri eğer izlemediyseniz çok şey kaybediyorsunuz
8
2 years ago
mavi. profile photo
mavi.
heyecanın hiç eksik olmadığı,gerilimi iliklerimde hissettiğim,kurgusu oldukça başarılı bir filmdi. İzlemeye değer.
5
2 years ago
KuledekiAdam profile photo
KuledekiAdam
Agggg. İlk izlediğimde sanırım ilkokul sonlardaydım.. Ne büyük bir travmayla birlikte gelmişti beraberindeki merak.. Defalarca izledim her sene bazen neredeyse her ay, yine de her seferinde ilk defa izliyormuşcasına heyacanlandım ve hayrete kapıldım yer yer. Benim için efsaneler arasındadır, bu filmin ötesinde seçebileceğim bir kaç film vardır belki.
4
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Şiddetli bir fırtına, birbirine yabancı ve sırlarla dolu on insanı, asabi bir gece müdürünün idaresindeki ıssız bir motelde bir araya getirir. İçlerinde bir limuzin şoförü, bir tele kız, bir katili nakleden bir polis, 80'li yılların bir televizyon yıldızı, yeni evli bir çift ve kriz içinde olan bir aile bulunmaktadır. Sığınacak bir yer bulmanın getirdiği rahatlama, yolcuların teker teker ölmeye başlamasıyla yerini korkuya bırakır. Çok geçmeden, yaşamak istiyorlarsa, kendilerini biraraya getiren sırrı çözmekten başka çareleri olmadığını anlayacaklardır
1
over 2 years ago

Who liked Identity

Who wishlisted Identity

Shelves that Include Identity

Interesting content shared about Identity

^ Back to Top