If I Stay (2014) poster

If I Stay (2014)

Director
Country
USA
Runtime
107 minutes
cinemarty Başarılı bir müzisyen olma hayalleri kuran Mia Hall, müzikal kariyerine Juilliard Konservatuarı’nda devam etmek ile hayatının aşkı Adam’ın yanında olmak arasında bir karar vermek zorunda kalır. Fakat tam bu karar aşamasındayken ailesinde yaşanan önemli bir olay Mia’nın tüm dengelerini alt üst edecektir. Şimdi vereceği karara hayat ve ölüm arasındaki çizgiyi belirleyecek ve sadece geleceğini değil tüm kaderini etkileyecektir.

Lioness profile photo
Lioness
Genelinde güzel film ama türü kapsamında biraz zayıf kalmış sanki. O boğaz düğümleten dramların yanında buruk kekremsi kaldı.
2
4 months ago
Mrs.Garfield profile photo
Mrs.Garfield
Filmin müzikler cok guzeldi.bu kizin iyi bir oyunculugu var bence carrie de farkliburada chloe katakteriyle farkli olmus ama guzel olmus yani.uff bide su filmlerdeki aşkların Âşıkların adamlarin gercek olmadigini biliyor olmamiz olmasa cok iyi olurdu ya neyse.anlik mutluluklar hayata cikolata katar ;-)
1
almost 1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
özellikle dram sewenlerin kaçırmayacağı bir yapımdı , genel olarak güzel olan bir filmdi ara ara hafiften bir sıkılma oluyor ama senaryo içindeki anında olay değişiklikleri o sıkıntının artmasını engelliyor , duru sade bir yapım başrol kız gerçekten çok yetenekli ilerde çok iyi bir oyuncu olacaktır , genel olarak iyi bir filmdi , duygulandıracağı kesindir filmin illa ki bir noktasında ben olsam gibi bir düşünceye kapılıyorsunuz , iyiydi :)
1
1 year ago
Senemini profile photo
Senemini
Klasik bir senaryo, klasik bir son. Sona kadar bir surpriz bekledim ama nafile.
1
over 1 year ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Müthiş bir müzik ziyafeti... Chloe çok duru bir kız onu Carrie'de de çok beğenmiştim. Gözlerim dolmadı desem yalan olur :D
0
over 1 year ago
duyanolmaz profile photo
duyanolmaz
Belki klasik bi senaryo olabilir ama müziklerinden çok etkilendim. Bi gizem havasıyla ilerlediği için farklı beklentilerim vardı. Ama filmi beğendim. Özellikle Chloe Grace Moretz'i Carrie karakterini yakıştırmamıştım. Bu halini sevdim :) Kötü film değil bence izlenilmeli. Tabi benim gibi romantik film hastası birisi için doğru tercih :)
1
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Biraz sıradan bir senaryo olmuş. Yani bunun aynısını yıllar önce bir dizi olan One Tree Hill'in iki üç bölümünde izlemiştim. Bir de tam duyguyu yakalayacakken yeniden eski anılara dönmesi sizin filme tam bağlanmanıza engel oluyor. Kötü bir film değil ama çok üst düzey bir dram filmi de diyemeyeceğim. Moretz yakın dönemin en beğendiğim oyuncularından daha doğrusu genç yeteneklerinden o sebeple izledim. Kısaca zaman kaybı olmaz ama iz de bırakmaz.
1
almost 2 years ago
yabann profile photo
yabann
Ovuzo yazılması gereken herşeyi çok güzel açıklamış . Film sevgili ile aile ile izlenebilir . Müzikleri oldukca güzeldi ve soundtrack albümünü film daha bitmeden indirmeye başladım :) tavsiye ederim arkadaşlar .
1
almost 2 years ago
Ovuzo profile photo
Ovuzo
Finalde bir sürpriz olmasını bekleyerek büyük hata yapmış olabilirim ama klasik şekilde sonlanan filmden geriye kalan ilerleyen yıllarda adını daha sık duyacağımız insanın içini açan taze güzelliğiyle Chloe Grace Moretz’in son derece yakıştığı film orta karar performansı ile doyurucu bir tat bırakıyor. Moretz dışındaki oyuncuların da orta üst performansları ağlak ve klişe olabilecek bir filmi ortanın üstünde bir seviyeye çekmeyi başarıyor. Müziğe ve aşka hayransanız (ikisinden biri de olur) “Eğer Yaşarsam” sizin için ideal seyirlik olabilir.
3
2 years ago

Who liked If I Stay

Who wishlisted If I Stay

Shelves that Include If I Stay

Interesting content shared about If I Stay

^ Back to Top