Incir Receli 2 (2014) poster

Incir Receli 2 (2014)

Director
Country
Turkey
Runtime
103 minutes
SuAgaoglu Metin, sevdiği kadını, Duygu'yu kaybettikten sonra uzun süreli bir yas dönemine girer. İncir Reçeli filmini çekmiştir ama hayata karşı hiçbir arzusu kalmamıştır. Barda akşamları programa çıkan ve kendi şarkılarını söyleyen Metin'in yolu beklenmedik bir anda Gizem'le kesişir. Çaldığı barda barmen olarak işe başlayan Gizem, Metin'in duvarlarını aşabilecek midir? İkisi de geçmişinde benzer şeyler yaşamış bu iki insan arasında yeni bir hikaye mümkün müdür?

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
İlk filmi de aşırı abartılı bulmuştum ben. Devam filmi ise onun kalitesinde bile değil. Gereksiz sahne çok. O yaşarken ölmek duygusuyla aşk duygusunu hiç yansıtamamışlar.
1
3 months ago
mine. profile photo
mine.
bu ne arkadaş?? sürekli mesaj içerikli, sahte gözyaşlı boş bi film olmuş.
3
10 months ago
feelm profile photo
feelm
anasonu bol duygusu az bir devam filmi olmuş..olduğu kadar
0
almost 2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
İlkinden güzel neyseki ama yine de çok beğendim diyemeyeceğim. Yaklaşık 1,5 saatlik filmin yarısından fazlası müzik, enstrümantal, dolanma ve boş bakışmadan ibaret. Geriye kalan kısımlarında 10 dk sında amcamızın hikayesi var. Kalan yarım saatlik kısımda elimizdek film işte. Bi kere bir aşk filminin devam filmi çekilmesi çok enteresan geldi pek rastlamadım buna ya da ben bilmiyorum.İlkinden iyiydi ama yine de izlemeye değer bir film değildi kanımca. Arkadasımın ısrarı olmasa izlemeyi de düşünmüyordum zaten. Bir de şu çok anlamlı olduğunu düşünüp üstüne basarak karşıya söylenen saçma laflar da oldukça itici geliyor bana. Beğenen vardır muhakak tabi, kasdettiğim kadının Halil abimize sürekli adam demesi. 4/10 puanım. Belki +1 de sondaki Müslüm Gürses şarkısına verilebilir.
0
almost 2 years ago
yabann profile photo
yabann
Güzel filmdi . ilk filmin ardından devamı çekilmesini başta garipsemiştim fakat sıkılmadan izledim bu filmi de .. Vakti olanlar ve ilk filmi beğenenler kaçırmamalı ..
2
almost 2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
filmi sıkılmadan beğenerek izledim güzel bir devam filmi olmuş , bu kadar duygusal olmamalı adam diyenler var ama bu düşünceye pek katılmıyorum , gerçekten aşık olduğu birini kaybeden biri ne yapsın kına mı yaksın!! güzel bir filmdi , kaliteli sözleri vardı ..
1
almost 2 years ago
GoodDaySunShine profile photo
GoodDaySunShine
çok fazla duygusal bir adam, hiç gerek yok bu kadarına.. film boyunca gıcık oldum.. bence kadının erkekleşmesine, erkeğin kadınlaşmasına örnek teşkil ediyor karakterler.. kadınlara erkekliği yakıştırıyorum da erkekte bu kadar duygusallık güzel durmuyor bence.. karşıyım..
3
almost 2 years ago
desequilibrado profile photo
desequilibrado
Bar sahnesinde yabancı bir şarkı vardı çalan. Caz tarzında öyle birşeydi sanırım. Bulamıyorum kafayı yiyeceğim:S eğer ismini bulabilen olursa çok minnettar kalacağım :)
0
2 years ago
desequilibrado profile photo
desequilibrado
Genel olarak bakıldığında ilkinden sonra zaten daha büyük bişey beklemek mantıksız olurdu yinede herseye rağmen güzel bir film. emeğe sağlık. Özelliklede sondaki mektupların sırrı çözülünce etkilemedi değil hani o gözler bi doldu :)
0
2 years ago
serpilozdemir profile photo
serpilozdemir
birdeki konuya bakarak ona benzer bişeyler beklemeyin kendı halinde hoş bir film olmus yine müzikler ve başroldeki oyuncular bir harika sizi alıp baska bir dünyaya götürüyor masal dünyasına :) izmeniz tavsiyedir şiddetle
0
2 years ago
IlayDE profile photo
IlayDE
İlk filmde olduğu gibi güzel duygu yüklü müzikler eşliğinde Halil Sezai var. Genel anlamda da bir devam filmi için beklentilerimi karşıladı.
1
2 years ago
otekiben profile photo
otekiben
devam filmi kötü bir fikir olmuş bence! nekrofili olayına bulaşmayacaklarını umarsak eğer; ana fikir, mecburen, "ölenle ölünmez" olacak herhalde! :-)
2
2 years ago

Who liked Incir Receli 2

Who wishlisted Incir Receli 2

Shelves that Include Incir Receli 2

Interesting content shared about Incir Receli 2

^ Back to Top