Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) poster

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008)

Director
Country
USA
Runtime
122 minutes
cinemarty Soğuk Savaş sırasında Sovyet ajanları, Profesör Henry Jones’u izlemektedirler. Genç bir adamın, kendisine yaşlı ve bunak bir meslektaşı olan Oxley’den şifreli bir mesaj getirdiğine şahit olurlar. Yetenekli Irina Spalko’nun öncülüğünde Sovyetler, Jones ve genç adam Mutt’un peşine takılırlar. Oxley’in şifresi ile kuvarstan yapılma efsanevi bir kafatası bulurlar. Eğer Jones, kafatasını yasal olarak ait olduğu yere götürebilirse her şey yoluna girecektir. Ancak Irina, onu ele geçirirse, Batıyı tehlike altında bırakabilecek bir güce sahip olacaktır. Yaşlı profesör ve genç adam güçlerini, Jones’un geçmişinden gelen bir kadının gücü ile birleştirerek ormanın tehlikeleri ve doğaüstü olaylar ile yüzleşirler.

Dragovich32 profile photo
Dragovich32
Seriyi seven bir izleyici olarak ortalama bulduğum film. Yazılan senaryoları beğenmemeleri Star Warsa odaklanma gibi vs vs nedenlerden dolayı 4. film için bu kadar beklenmesini aklım almıyor açıkçası. Yine izlenir ama onca yıl sonra daha iyi senaryo ve daha güzel film beklerdim. Bundan sonra Harrison Fordun oynamayacağını da düşünürsek daha güzel final yapılabilirdi.
1
over 1 year ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
2. filmden iyi, 3. filmden ise bir kademe kötü olan bir devam filmi. Yan karakter yine uyumsuz kaçmış. Senaryonun giriş ve final kısımları vasat ve sıkıcı. Bazı efektler yine sırıtmış ama 2. filmdeki kadar değil. Genel olarak serinin çok abartıldığını düşünüyorum zaten.
0
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Serinin heyecanını yeniden yaşamak güzeldi. Ben çok keyif aldım filmden. Puanı düşük kalmış olsa da
0
over 1 year ago

Who liked Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

Who wishlisted Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

Shelves that Include Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

Interesting content shared about Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

^ Back to Top