Indiana Jones and the Last Crusade (1989) poster

Indiana Jones and the Last Crusade (1989)

Director
Country
USA
Runtime
127 minutes
PaRaNoYa7 Indy'nin Nazi düşmanları geri döndü. Üstelik bu kez kendilerine Kutsal Kase'yi bulmakta yardımcı olması için babası Profesör Henry Jones'u kaçırırlar. Amerika'dan başlayarak Venedik'e oradan da Kutsal Topraklar'a uzanan durdurak bilmeyen bu macerada babasını, Kutsal Kaseyi ve günü kurtarmak Indy'ye bağlıdır.

Trailer not available.

UNALILK profile photo
UNALILK
Harrison Ford ve Sean Connery birlikte olunca Indiana Jones daha güzel :)
8
8 months ago
eminuk profile photo
eminuk
salt aksiyon - macera filmlerini sevemiyorum bir türlü. Hele ki bu maceranın içinde saçma tesadufler yoğunluktaysa daha da deli olurum. Bu film de öyleydi benim için. Sadece Indiana Jones kimmiş, ne iş yaparmış görmek için izlemeye karar verdim seriyi. Bir nevi cehaletimi gidermek için. Maalesef hoşuma gitmeyen çok detay var filmde. Sadece filmin çekildiği dönemi hesaba katarsak görüntüler oldukça iyiydi. Efektlerini de sevdim. Bir de araya serpiştirilen espriler filme katlanmami kolaylaştırdı. Bu son saydiklarimdan dolayi kara listeye alamam filmi.
0
9 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Bana göre serinin en iyi filmi buydu abartmaya kaçmadan, yormadan ve en ufak bile sıkmadan eğlenceli komik ve çok başarılı bir macera aksiyondu. Bu sefer İndiana Jones' un gençliğine de hafif bir uğruyoruz ve adından çenesindeki yara izinin sebebine kadar hakkında birçok şey de öğreniyoruz. Sean Connery harikaydı bayıldım ne kadar harika bir oyuncu olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Harrison Ford her zamanki gibi müthişti zaten.
6
1 year ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
2. filme göre gayet düzgün bir yapım olmuş. İzlerken sıkmıyor. Sadece Türkleri bu kadar alakasız göstermeleri saçma olmuş. Produksiyonun bunu atlamaması gerekirdi. Onun dışında olumsuz bir yanını göremedim.
0
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Muhteşem üçlemenin muhteşem final filmi. Yine her anı keyifli bir macera filmiydi.
6
2 years ago

Who liked Indiana Jones and the Last Crusade

Who wishlisted Indiana Jones and the Last Crusade

Shelves that Include Indiana Jones and the Last Crusade

Interesting content shared about Indiana Jones and the Last Crusade

^ Back to Top