Insidious (2010) poster

Insidious (2010)

Director
Country
USA
Runtime
103 minutes
cinemarty Evde yaşanan tuhaf olaylar, Renai’ye evin hayaletli olduğunu düşündürür ve genç kadın kocasını taşınmaya zorlar. Bu sırada oğulları Dalton doktorların anlam veremediği bir komaya girer; tüm vücut fonksiyonları yerinde olmasına rağmen uyanamamaktadır. Aile yeni evlerine taşınmasına rağmen olaylar devam etmektedir; gece gündüz eşyalar yer değiştirmekte, kapılar açılıp kapanmakta ve etrafta tuhaf sesler duyulmaktadır. Josh, bu olanlara inanmasa da karısının ve annesinin eve medyum çağırmasına izin verir. O andan sonra olanlar ise en çok kendisini şaşırtacaktır.

Afrikaharicdegil profile photo
Afrikaharicdegil
BERBAT.
0
almost 2 years ago
gkhn. profile photo
gkhn.
Hayatımda gerildiğim ilk film olma özelliğini taşıyor Insidious.. Gerilmemde en büyük pay filmin astral seyahat ile alakası olması..Astral seyahat ile çok yakından ilgim olması ve bu konuda bir kaç deneyimim olması filmi benim için çok farklı kıldı ve fazlasıyla gerilmeme sebep oldu.
1
almost 2 years ago
UnknownUser00 profile photo
UnknownUser00
Genelde korku filmlerinin çoğunun klişe bir konu üstünden gittiğini düşünürsek, insidious'ı benim için çekici yapan şey klişe bir konuya sahip olmamasıdır. Bunun yanında iyi düşünülmüş, sizi korkutabilecek bir film çıkmış ortaya. Böyle filmler zor gelir diyor, korkuseverlere tavsiye ediyorum.:)
2
2 years ago
KuledekiAdam profile photo
KuledekiAdam
Şeytan sahnesindeki görseller biraz daha iyi olsa ya da başka türlü bir anlatı kullanılsa mükemmel olabilirdi.. Filmi komediye çeviriyor adeta ciddiyetini bozuyor
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Josh (Patrick Wilson) ve Renai (Rose Byrne) üç çocuklarıyla beraber eski bir eve taşınmış ve mutlu bir aile yaşamı sürdürmektedirler. Kaza sonucu küçük çocukları komaya girene kadar.. Ancak bundan sonra olaylar başlar.. John ve Renai oğullarını açıklanamayan esrarengiz ve doğaüstü olaylardan, 'öteki'nden kurtarmak zorundadır.
0
over 2 years ago
mervekaraks profile photo
mervekaraks
Harika
0
over 2 years ago
MinDFoRCe profile photo
MinDFoRCe
kendini izlettirebilen korku filmlerinden biri. izlenildiğinde en azından pişmanlık yaratmayacaktır. gerilim oranı yüksek.
1
over 2 years ago
unique profile photo
unique
It begins good but the second part of movie is awful!
0
over 3 years ago

Who liked Insidious

Who wishlisted Insidious

Shelves that Include Insidious

Interesting content shared about Insidious

^ Back to Top