Insidious: Chapter 3 (2015) poster

Insidious: Chapter 3 (2015)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
97 minutes

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
İlk 2 filmi izledikten sonra 3. film artık vasat seviyesinde bir film havasına sahip. Belki yönetmen değişmeseydi en azından 2. filmin kalitesine yakın bir film çıkabilirdi ortaya.
1
7 months ago
pembekelebek profile photo
pembekelebek
diğer serileri daha güzeldi.. bu idare eder işte.
2
8 months ago
bahmetp profile photo
bahmetp
serinin diğer filmlerinin yanında çok zayıf kalmış.
0
1 year ago
gangrel profile photo
gangrel
Çok klişe korkutma taktikleri, konu klişe, makyajlar bilgisayar belli, karanlık ortamlar sayesinde sırıtmasından yırtmışlar. İlk filme göre iyi değil. Bildiğiniz konular bildiğiniz son sadece film adı farklı boşversene.
0
1 year ago
jupiterinuydusu profile photo
jupiterinuydusu
en sevdiğim korku serisini tamamlamış olmanın mutluluğu içindeyim. bence devamı da gelmeli :D serinin diğer filmlerine göre daha az korkunç olsa da ben diğerleri kadar başarılı buldum.
0
over 1 year ago
phoeniks profile photo
phoeniks
ilk ikisine göre bana da korku düzeyi daha düşük ve kullanılan karakterler fazlasıyla gerçekçi-insansı geldi böyle olmamalıydı bence ama yine de korkutma görevini baaşarıyla yerine getirdi:))
0
over 1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Çok mükemmel bir şekilde başlayarak gayet korkutucu şekilde devam etti ve bazı sahnelerde gerçekten çok tırstım. Ama yarısından sonra ciddi bir düşüş yaşadı bence ve biraz hayal kırıklığına uğradım. Senaryo beklediğim gibi çıkmadı. James Wan' ın eksikliği ciddi anlamda belli oluyor. Ama her şeye rağmen fena değildi. En azından korkutma görevlerini gayet yerlerine getirdiler.
1
over 1 year ago
EmirHan profile photo
EmirHan
James Wan'ın yokluğu hissediliyor fakat Whannell de fena iş çıkarmamış. Gerilimi ilk iki filme göre biraz daha düşük olsa da sinemalık diyebileceğimiz türden bir film olmuş. Şunu da belirteyim hemen adına bakıp da Chapter 3 diye devam filmi zannetmeyin zira bu seferki Insidious'ın prequel'dan farkı yok. Yani tüm yaşananların öncesinde geçiyor film aslında. Eğer Insidious üçlemesini hiç izlememiş olan varsa direk bundan da başlayıp 1-2 diye de izleyebilir.
2
over 1 year ago
Kitap profile photo
Kitap
tam da beklediğim gibi !!
3
over 1 year ago
Kitap profile photo
Kitap
geri sayım başladı, sabırsızlıkla bekliyorum..
3
over 1 year ago

Who liked Insidious: Chapter 3

Who wishlisted Insidious: Chapter 3

Shelves that Include Insidious: Chapter 3

Interesting content shared about Insidious: Chapter 3

^ Back to Top