Insurgent (2015) poster

Insurgent (2015)

Director
Country
USA
Runtime
119 minutes
frameby Futüristik bir distopyada geçen öyküde, farklı fraksiyona bölünen bir toplumun tüm bu hiyerarşik yap üzerine inşa ettiğini izlemiştik. Bu hiyerarşik yapılanmaya karşı çıkan Tris, hem çevresindeki insanları hem de işleyen bu düzeni değiştirecek güce sahip olduğunu keşfetmişti.

ecemcelikkol profile photo
ecemcelikkol
Yeni filmi çıkacak diye iki günde iki filmi izledim. İlk filmi çok beğenmiştim. Theo james i keşfetmemi sağladı sağolsun. Bunu beğenmedim diyemem ama genel kanı gibi beni de sıktı başrol kızın sızlanmaları. Umarım üçüncüsü hepsinden iyi olur.
4
9 months ago
burrju profile photo
burrju
Vay vay vayy sonunun böyle bitecegini düşünmemiştim. Güzel heycanlıydı . 3.sünü merak ettim bklm ne olacak. Ama şu basroldeki kız özellikle bu filmde daha bi gıcıktı
1
10 months ago
xavalon profile photo
xavalon
Devam filmlerinden fazla birşey beklenmez. Ama bu film serinin 2. kitabı ve ilkinden daha iyi olmuş. Beklentilerimin üstünde. 3. kitabı bekliyoruz heyecanla.,
2
11 months ago
bernausanmaz profile photo
bernausanmaz
daha da vasat
5
over 1 year ago
EntelKarinca profile photo
EntelKarinca
Labirent filminin sonu gibi bir son yapmışlar. Güzelim senaryo mahvolmuş ya. Ne farkı kaldı şimdi diğer distopik filmlerden? Aksiyon sahneleri güzeldi. Seri güzel aslında ama o son olmamış bence.
0
over 1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
ilk film şaşırtıcı ve güzeldi bu film ondan daha iyi olmuş başlarda hafif bir durağanlık wardı ama gitgide aksiyon arttı , aralara serpiştirilen romantik duygusal anlar filmden aksiyon dışında başka tatlar almamıza izin werdi , efektler biraz kötüydü ama ilk filme nazaran bu da gelişmişti , eleştirilecek yanları war ewet ama hiç bir film zaten mükemmel olamaz , güzel bir dewam filmi olmuş özellikle sonu merak uyandırıcıydı heyecanla 3. filmi bekliyorum :)
2
over 1 year ago
iremd profile photo
iremd
İlk bölümlerde Tris'in hissettikleri yaptıkları baydı. Sona doğru similasyonlarla efektlerle yürüttü. Diğer film için merak uyandırdı,devam film mi yepyeni bi konu olacak sanırsam,uyumsuzların uyumsuzlukları bitti.
0
over 1 year ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Devam filmi olması sebebiyle merakla baktım. Biraz ağlamalar sızlamalar baydı ama bitirebildim.
0
over 1 year ago
SoulArt profile photo
SoulArt
Ilk film kadar iyi değil ancak efektlerini gelistirmisler. olmasada olanlardan bu film. gerek yok. yokluk ancak gideri olur.
0
over 1 year ago
gangrel profile photo
gangrel
imdb puanını zerre hak etmeyen bir film. Film boyunca esas kızın ergen zırlamalarından daral geldi, esas oğlanın da kız için sürekli öne atılması tam klılişe. Efektler rezil, mekan rezil, oyunculuklar yerlerde. Postapokaliptik film çekmeden önce açıp bir madmax serisi izleseler belki daha düzgün işler yapabilirlerdi. Alacakaranlık serisi nasıl sinemada vampir konusunun içine etmişse bu da postapokaliptik konusunun içine eden alacakaranlıktan başka bir şey değil. Fİlm zaten durağanlıktan bayıyor. Bir şeyler yapıyorlar ama ortada elle tutulur bir konu yok ki bir türlü ilerleyemediler. Bunları daha filmin yarısına geldiğim halde yazıyorum şimdi devamını izleyeceğim ama pek de bir fikrimi değiştireceğini sanmıyorum çünkü yarısına gelene kadar sıkıntıdan 50 defa durdurmuşumdur filmi.
1
over 1 year ago
burcst profile photo
burcst
Durağan başlasa da sonlara doğru çok güzelleşiyor.aksiyon ve romance bir arada.bu seriyi o yüzden çok seviyorum.kesinlikle beğendim.Ayrıca kızımızın oğlan çocuğu görüntüsüne rağmen oyunculuğunu iyi buldum,oğlumuz zaten başlı başına bi karizma."Tek taş"ımız Kate Winslet yine süper.Sondaki mesaj da gayet başarılıydı.
0
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
İlk filmi de beğenmemiştim bunu da beğenemedim. Zaman zaman bazı yerler çok basit kalıyor ve birisinin üçüncü film öncesi Woodley'e yakın dövüşle ilgli bişeyler öğretmesi lazım. Çok yeteneksiz kalmış ki sadece dövüş sahneleri değil oyunculuğu da pek ilgi çekcek cinsten değil. Neyseki süre biraz kısalmış da baygınlıklar geçirtmedi.
0
over 1 year ago
alicancam profile photo
alicancam
İlk film kadar güzel değildi.
0
over 1 year ago
Emrex profile photo
Emrex
Ben nedense başrol ablamızın oyunculuğuna ısınamadım inanamadım. Dolayısıyla da filme tam anlamıyla giremedim. Ama benim de görüşüm ilk filme göre daha başarısız olduğu yönünde.
3
over 1 year ago
Peris profile photo
Peris
Başrolünde kadın olan aksiyonları "yaratıklar" filminden beri çok sevmişimdir.Bu seriye de pozitif olarak başladım. ama film beklentilerimin de üzerine çıktı. İlk yarısıda tökezleyen, oldukça karışık ve durağan geçen film ikinci yarıda harika bir şekilde toparlanıp şaşırtıcı bir hal alıdı. Aksiyonuda hikayeyide beğendim.Özellikle son yarım saat harikaydı...
1
over 1 year ago
Nnesli profile photo
Nnesli
Film kitaba göre daha sığ kalmış. Kitap daha aksiyonluydu. Kitabı düşünmeyerek izleyince iyi film.
2
over 1 year ago
vapaamies profile photo
vapaamies
İlk film kadar iyi bir senaryoya sahip olamasa da (sığ senaryosu var) genel olarak bir devam filminden beklenenin üstünde olmuş. Senaryoya takılmazsanız gayet güzel ve akıcı.
0
over 1 year ago

Who liked Insurgent

Who wishlisted Insurgent

Shelves that Include Insurgent

Interesting content shared about Insurgent

^ Back to Top