Iron Man and Captain America: Heroes United (2014) poster

Iron Man and Captain America: Heroes United (2014)

Tags
Action, Animation
Director
Country
USA
Runtime
68 minutes

mtufan profile photo
mtufan
kaptan amerikaya ilk kez yaşa hidra dedirten bu sanırım. saçmalıklar silsilesi. insan beyni yıkamak o kadar kolay mı ki yıkadığın beyin bir insana değil süper insana ait. ilk süper kahraman ve ilk mutant. ayrıca kaptan birileri beni kurtarır mantığıyla plan yapmaz. ben herkesi kurtarmalıyım diye yapar. bence bu animasyonu bizim kaçak votka veya viskiyi piyasaya sürdüğümüz gibi sürmüşler. marvel'in haberi olsa yapımında harcanan parayı verir, gidin DC için de bir kaç animasyon yapın der. görüntü kalitesi, senaryosu, yüz hareketleri, sesler ve dövüş sahneleri berbat.
her iki karakterin savaş stratejilerini ele almışlar, bu alışkanlıkları değiştirmek istemişler. iyi bir yerden girselerde filmin tamamı kötü yapılmış.
diğer yandan kaptana yaşa hidra dedirtmek için yapılmış ve tony ile hulk işe karıştırılmış. hadi tony i anladık, hulktan ne istedin yaaa. bir de böyle misyon biçilmez. karşısındakiler kaptan amerika çakması onlarca asker. kaptanın savaş stratejileri yüklenmiş askerler. hulkla nasıl savaşıyorlar. arkadaşlar izlemeden küfretseniz kafi. ben izledim şimdi kızılkurukafa ya gidiyorum. bir zahmet yıkayıversin beynimi.
0
5 months ago

Who liked Iron Man and Captain America: Heroes United

Who wishlisted Iron Man and Captain America: Heroes United

Shelves that Include Iron Man and Captain America: Heroes United

Interesting content shared about Iron Man and Captain America: Heroes United

^ Back to Top