Irrational Man (2015) poster

Irrational Man (2015)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
95 minutes
Philosophy Abe Lucas (Joaquin Phoenix), küçük bir şehirde üniversite felsefe hocalığı yapmaktadır. Yaklaştığı orta yaş kriziyle birlikte büyük bir varoluşsal boşluğa düşmüştür, hayatta hiçbirşeyden artık keyif almamaktadır. Öğretmen arkadaşlarından Rita Richards (Parker Posey) ile yaşadığı ilişki de tatmin edici değildir. Öğrencilerinden biri olan Jill (Emma Stone) ile girdiği arkadaşlık ve bir gün restoranda otururken kulak misafiri olduğu bir konuşma, hayata bakışını değiştirip, ona yaşamak için yeniden mantıklı sebepler sunmaya başlayacaktır.

ENeMyPeAcE profile photo
ENeMyPeAcE
Joaquin Phoenix için izledim ama izlemez olaydım ..berbat uzak durun :)
0
8 months ago
xavalon profile photo
xavalon
Filmin ilk yirmi dakikasına bakarak yorumlamayın. Keza klasik, yeni okul yeni hoca klişesi. Ne oluyorsa ortalara doğru oluyor. Film birden hızlanıyor ve aynı hızla bitiyor. Woody Allen önceki filmlerine bakarak bu sanki başka birisini elinden çıkmış gibi geldi. İzlenmesi zevkli bir yapım olmuş.
0
10 months ago
otekiben profile photo
otekiben
pek woody allen izi olmayan, ilgiyle izleten ilginç senaryo. başlarda karakterlerin hislerini ve olan biten her şeyi ayrıntılı olarak aktarıyorken final bölümünde aynı çabaya girmemiş olması beğenilerime girmesine engel oldu.
0
11 months ago

Who liked Irrational Man

Who wishlisted Irrational Man

Shelves that Include Irrational Man

Interesting content shared about Irrational Man

^ Back to Top