It's Kind of a Funny Story (2010) poster

It's Kind of a Funny Story (2010)

Director
Country
USA
Runtime
101 minutes
cinemarty Craig, bir lise öğrencisidir ve en yakın arkadaşının kız arkadaşına kara sevda ile tutulmuştur. Craig, bir an kendisinde intihar eğiliminin olduğunu fark edince bir hastaneye gider ve kontrolden geçmek ister. Kendisine bir takım incelemeler yapılacağını düşünür ve muhtemelen de ertesi gün okula gidebilecektir. Ancak işler planladığı gibi gitmez ve bir hafta süreyle hastanede kalması gerekir. Ancak gençler için olan bölüm tadilatta olduğu için Craig’i yetişkinlerin yanına alırlar, aralarında birkaç genç de vardır. Genç bir kızı olan Bobby, ona etrafı tanıtır. Craig’in dikkatini Noelle çeker ki aynı yaşlardadırlar. Craig, nerede olduğunu arkadaşlarından saklamak ister. Bir şeyler çiziyordur, arada terapiye gidiyordur, şarkı söylüyor ve Bobby’e bir ropörtaj konusunda yardımcı olmaktadır. Peki gerçekten hepsi bu mudur?

Sefa profile photo
Sefa
Yer yer güzel mesajlar içeren harika bir komedi filmi. Bir tek komedi demek olmaz ders verici bir film. Morelinizi düzeltmek için birebir izleyin.
0
8 months ago
yakup11 profile photo
yakup11
Müzikler berbat ama film idare eder sonu iyi bağlamışlar.
0
9 months ago
Peris profile photo
Peris
Orta sınıf için küçük tatlı bir hikaye. müzikleri özellikle güzel...
0
over 1 year ago
yabann profile photo
yabann
Güzel filmdi . Daha önce izlemiştim bugün tekrar izledim iyi zaman geçirmelik bir film . Sınav stresi ve gelecek kaygısı olan arkadaşlar için birebir :) Duvarlar bazen üzerimize üzerimize gelse de , Hayat herşeyi ile yaşamaya değer ..
0
almost 2 years ago
Orhvb profile photo
Orhvb
adamım Zach
0
over 2 years ago

Who liked It's Kind of a Funny Story

Who wishlisted It's Kind of a Funny Story

Shelves that Include It's Kind of a Funny Story

Interesting content shared about It's Kind of a Funny Story

^ Back to Top