Jackass Presents: Bad Grandpa (2013) poster

Jackass Presents: Bad Grandpa (2013)

Director
Country
USA
Runtime
92 minutes

KARAGEYIK profile photo
KARAGEYIK
Bir hikayeye sadık kalarak yapılan kamera şakaları olarak tanımlayabiliriz. Önceki jackass serileri, her birinin kendi hikayesi olan kısa filmlerden oluşuyor gibiydi ve ilkinden sonra iğrençliğin dozuda gittikçe artıyor gibi gelmişti bana. Tek bir hikaye üzerne oturtulmuş şakalar belkide bu anlamda bir ilk film. Rahatsız edici şakalar bunda da devem ediyor ancak öncekilere göre biraz daha ölçülü gibi geldi bana. Şakalrın bazıları sizi rahatsız edebilir ve aile ile izlemek sıkıntılı olabilir ancak eğlenceli ve Şahsına münhasır bir film.
1
2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Jackass hayranlarının bayılacağını düşündüğüm bir film :D Fakat Jackass izlemiyosanız bu filmden pek bişey anlayacağınızı sanmıyorum. Bad Grandpa tiplemesinin o ayarsız Jackass tayfasının ayarlı bir film denemesi gibi olmuş. Tabi insan yine tayfanın geri kalanınıda görmek istiyor ama değişik ve çok keyifli bir filmdi fazlasıyla güldüm yinede :D çocuğun performansıda süperdi özellikle güzellik yarışmasında ve restorantta fazlasıyla güldüm :D
0
2 years ago
yabann profile photo
yabann
Fazla izleyen olmamasına üzüldüm :) oldukça keyifliydi ve son zamanlarda bu kadar güldüğüm bir filmi hatırlamıyorum .. :) gülme garantili iyi zaman geçirmelik film ..
2
2 years ago

Who liked Jackass Presents: Bad Grandpa

Who wishlisted Jackass Presents: Bad Grandpa

Shelves that Include Jackass Presents: Bad Grandpa

Interesting content shared about Jackass Presents: Bad Grandpa

^ Back to Top