JFK (1991) poster

JFK (1991)

Director
Country
USA
Runtime
189 minutes
Arcadia Unutulmayacak Hikaye... Oliver Stone'un yönetmenliğinde, biraz çözümleme, biraz kurgu, biraz da tarih dersinin harmanlandığı muhteşem bir film. Amerika tarihindeki en gizemli ve efsanevi başkanlarından John F. Kennedy'nin Lee Harvey Oswald ( Gary Oldman) adlı suikastçi tarafından öldürülüşünün ardındaki gizemi bir de Oliver Stone'un usta işi filminden izleyin.

starch profile photo
starch
Ne desem az gelir. Muhteşem bir film olmuş. Bu ve bunun gibi karanlıkta kalmış birkaç konu, merakımı her zaman çekmiştir. Savaşların tek kazananı olan silah tüccarlarının boyu devrilsin...
5
1 month ago
alicancam profile photo
alicancam
Çok güzel bir film. Çok olmasa da birkaç bir şey öğrenmek adına mutlaka izlenmeli
1
5 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Tek kelimeyle muhteşemdi. Muazzam oyuncu kadrosuyla her şeyin kusursuz bir şekilde işlendiğin muhteşem bir yapım. J. F. Kennedy'e yapılan suikastin iç yüzünü , politik oyunlarını , komploları işleyen orijinal görüntülerlede bunları süsleyen harika bir film. Mutlaka izlemelisiniz. Gerçekten kapanmayan bir dosya. Ve insanların savaşın getirmiş olduğu para uğruna neler yapabileceklerinin kanıtı.
0
6 months ago
Arcadia profile photo
Arcadia
Muazzam bir filmdi, suikastin her parçası öyle bir işlenmiş ki kitlenip kalıyorsunuz. Çevrenizdekilere önermeden duramayacağınız türden..
0
7 months ago
eskon profile photo
eskon
on numara. derin devlet üzerine eğilen, Kennedy cinayetine odaklanan ve bunu yaparken gerçek görüntülerden de yararlanan bir film: başkanın kafasının paramparça olduğu an bile gösteriliyor.

az biraz komplo teorisi de var. bu tür şeylere ilgili duyan sinema severler de bayılacaktır
0
almost 2 years ago

Who liked JFK

Who wishlisted JFK

Interesting content shared about JFK

^ Back to Top