Joy (2015) poster

Joy (2015)

Director
Country
USA
Runtime
124 minutes
Ricky.McFloyd Lawrance bu filmde, Long Island'da yaşayan ve bir zamanlar ülkenin en başarılı girişimcilerinden biri olan Joy Mangano isminde, üç çocuğunu tek başına büyüten bir anne olarak karşımıza çıkmaktadır

mence profile photo
mence
bir Umudunu Kaybetme değil kesinlikle ancak hayallerin peşinden koşulması gerektiğini gösteren bir film olmuş
0
6 months ago
Philosophy profile photo
Philosophy
Konu güzel olsa da filmi oyuncular toparlmaya çalışsada biraz bana soğuk geldi. Hemen kestirilip atılmış gibi eksiklikler vardı. Yine de bir kadının sıfırdan başlayıp direnerek zirveye tırmanışının öyküsü bu altını çizmek lazım..
5
8 months ago
Emma profile photo
Emma
Lawrence'ın yine hakkını verdiği rol, Joy.
1
9 months ago
annamolly profile photo
annamolly
hikaye sıradan, kurgu kötü, Lawrence yine çok güzel.
1
9 months ago
aysu profile photo
aysu
Senaryo ve oyunculuklar çok güzel ancak film olmamış/olamamış.
1
9 months ago
lews profile photo
lews
Gerçek bir başarı öyküsünden sinemaya uyarlanmış (Joy Mangano gerçek ismi merak edenler için) , filmde bir karışıklık var sanki tam olarak anlatılmak istenen aktarılamamış.İyi oyunculara ve senaryoya rağmen vasat bir film olmuş .
0
9 months ago
gizemgunes profile photo
gizemgunes
Tanınmış oyuncular sayesinde kendisini izlettiren bir film. Konunun işlenişinde genel itibariyle sıkıntılar var filmin içinde kendinizi pek de hissedemiyorsunuz. Filmi, gerçek hikayeden esinlenilmiş bir inovatif ürün hikayesinin finansal zorluklara rağmen yükselişi olarak özetleyebiliriz. Ev hanımlığından iş kadınlığına çıkılan basamaklar... Her ne kadar işlenişte sıkıntılar olsa da oyuncuların ve konunun hatrına izlenilebilir.
0
9 months ago
lazish profile photo
lazish
çevresindeki tüm destek ve kösteklere eşit derecede iyi davranarak icatlarından para kazanmayı başaran, doğuştan mucid ve muhteşem bir kadının başarı öyküsü.
0
9 months ago
muratdnmz profile photo
muratdnmz
filmin ilk 1 saati adamı bayıyor buda filmin konusu güzel olmasına karşılık konunun iyi işlenememesinden bence sinemada saat buna uyduu için girdm izledm ara girsn die sıkıntıdan bi hal oldum 2. yarı bradlay cooper geldi ve film harekletlendi idare eder çok gerçek hayattan alınan film izledm ya çok köt üya iiy oluyor bu idare ederdi.
0
10 months ago
UNALILK profile photo
UNALILK
Film güzel bir başarı öyküsü. Ana karakterin çevresindeki abartılı kişi, kostüm, dekorasyon ve olayların tamamen onun ruh halini yansıtmak amaçlı olduğunu düşünüyorum. O yüzden beni etkiledi ve çok beğendim. Bu arada filmde oyuncuların taktığı gözlükler bir harika...
5
10 months ago
burcst profile photo
burcst
Mücadeleci kadınları konu alan filmlerin yeri bende her zaman ayrıdır.Bu filmi de hem konusundan hem de oyuncu kadrosundan dolayı yüksek beklentiyle izledim.Joy'un iç hesaplaşma sahnelerinde çok duygulandım.Bradley'i her gördüğümde mutlu oldum..ama bu kadar ilham verici bir konunun işleniş şeklini çok zayıf buldum.Bazı sahnelerde gördüğüm mantık hataları filmi aşağı çekmiş,ayrıca tüm karakterlerin mümkün olduğunca itici hale getirilmiş olmasından hoşlanmadım.Harika bir film diyemem,Erin Brockovich'te bulduğum duyguyu ve doluluğu burda bulamadım ama gerçek hayat hikayesinden esinlenilmiş olması ve oyuncu performansları nedeniyle sıkılmadan izlenebilir..
6
10 months ago
EsraG. profile photo
EsraG.
Güçlü bir oyuncu kadrosuyla çekilmiş güzel bir başarı öyküsü. Zaman zaman doğruluğu sorgulanabilecek sahneler vardı ama oyuncuların başarısı sayesinde gayet keyifle izlenebilecek masalımsı bir film olmuş.
3
10 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Lawrence'ın başrolde olduğu ve çok iyi isimlerin öncülüğünde giden hoş bir film olmuş. Hoşta kalmasının nedeni ne oyunculuk ne senaryo bence hikaye güzel bir hayat hikayesi ama filmi yapılacak kadar etkileyici değil bana kalırsa. Yine de sıkmadan kendini izlettiren bir film. Zaten Lawrence'ı izlerken sıkılmam da mümkün değil galiba :) 6,5/10
1
10 months ago
Haticeozkrn profile photo
Haticeozkrn
Başarılı.. Gerçek bir başarı öyküsü
2
10 months ago

Who liked Joy

Who wishlisted Joy

Shelves that Include Joy

Interesting content shared about Joy

^ Back to Top