Jurassic World (2015) poster

Jurassic World (2015)

Director
Country
USA
Runtime
124 minutes
Blacklion Günümüz Nublar Adası’nda geçen Jurassic Park 4, ilk filmde John Hammond’ın istediği gibi, artık gerçek bir eğlence parkı. Her sene 10 milyon ziyaretçinin geldiği bu ada tamamen güvenli. Park Deniz Dünyası’na benzer olarak tanımlanıyor ve parka Nublar Adası Lagunu isimli bir alan da dahil bulunmakta. Bu deniz altında yaşayan dinozorları göreceğiz demek oluyor. Ne tür olduğu belli değil ama suda yaşayan dinozorları gösteren çizimler var. Hatta bu dinozorların lagundan atlayıp büyük beyaz kopek balığı yemesi de şov sayılıyor.

pembekelebek profile photo
pembekelebek
çocukluğuma döndüm resmen.. çok özlemişim bu filmi.. jurassic park kadar müthiş, harika, efsane.. filme tek kelimeyle bayıldımmmm..
2
2 months ago
phoebe profile photo
phoebe
nefis bir film, aksiyon hiç durmadı. Çok beğendim.
0
6 months ago
bahmetp profile photo
bahmetp
0
10 months ago
blackastrial profile photo
blackastrial
Bunca sene, dövüşen 2 dinozorun altında uzanıp seksi pozlar veren bir kadını izlemek için beklemişiz. Yapabileceğim tek yorum 'yazıklar olsun' olabilir ancak.
5
10 months ago
KerseL profile photo
KerseL
Park yeniden açılıyor ve teknolojinin niğmetlerinden sonuna kadar yararlanan film,görselliği ve düşmeyen temposuyla nefes aldırmadan izettiriyor. İlk filme yapılan göndermelerde oldukça güzeldi.
5
10 months ago
gangrel profile photo
gangrel
Fena değildi.
0
1 year ago
Sefa profile photo
Sefa
En iyi jurassic park filmi olmayabilir konu açısından ancak günümüzün teknolojisini muhteşem kullanmışlar ve muazzam bir film ortaya çıkmış. Şunuda söylemeden edemedim Chris pratt e ciddi adam rolü hiç yakışmamış onun yerine daha iyi biri seçilebilirdi.
0
1 year ago
Neutrino profile photo
Neutrino
Bazı filmlerin yeni versiyonları çekilmemeli.Orjinallerden sonra bu rezaletti.
0
1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Açıkçası ben en iyi Jurassic filmi olduğunu düşünüyorum tamam ilkinin yeri ayrı ama bana göre bu film gerçekten aşmış. Görsel efektler olsun oyuncu kadrosu olsun teknik açıdan olsun bence neredeyse mükemmeldi. Favori filmlerimden biri oldu.
1
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Keyifli güzel bir aksiyon filmi olmuş. Fakat önündeki Jurassic Park'la kıyaslayınca onun kadar mükemmel değildi. ki onda hem Spielberg farkı hem de Crichton'ın kalemi vardı, bir de tatlı amcamız John Hammond tabi. O seriyle kıyaslamayınca gerçekten güzeldi yinede. Oyunculuklar mükemmel değil bir kaç ufak mantık hatası da olsa güzeldi.
0
over 1 year ago
Senemini profile photo
Senemini
Mutlaka izlemeliyim dedigim bir film degildi, gorsel efektler icin gittim izledim zaten, 3D gercekten fark yaratiyor. Beklentilerimi de fazlasiyla karsiladi, tavsiye ederim.
1
over 1 year ago
Peris profile photo
Peris
Oldukça rahat izlenen keyifli bir film. Tabi ki ilk filmin yarattığı etkiden uzak ama bu biraz da artık hikayeye ve efektlere alışkın olmamızdan kaynaklı. Zaten yapımcılarda bunu fark etmişki filme godzillayı transfer etmişler :) sonuç olarak vadettikleri gerçekleştirebilen hızlı bir yaz filmi olmuş...
0
over 1 year ago
Philosophy profile photo
Philosophy
Ah çocukluğuma döndüm. Efektler bir o kadar harika çok emek harcanmış. Tabi senaryo önceki gibi orjinal olmasada yaratıcı davranılmaya çalışılmış. Oyuncuların uyumu iyidi. Günümüzün teknolojisini iyi kullanmışlar. Keyifli vakit geçirebilisiniz :)
0
over 1 year ago
kahraman84 profile photo
kahraman84
Kesinlikle izlenmesi gereken bir film.
0
over 1 year ago
92mali profile photo
92mali
konusu elbette orjinal değil ancak gayet güzel efektleri var ve eğlenceli bir film.oyunculuklar güzel,sürükleyici bir yapıt.
0
over 1 year ago
usttencizgi profile photo
usttencizgi
Tamamen saçmalık. Çocukluğuma bir ihanet bu.
0
over 1 year ago
eminuk profile photo
eminuk
3 boyutlu olmasına gerek yoktu bence, sinemada izlemek bu film için yeterli gelir. Onun dışında güzel olmuş, iyi vakit geçirdim, zaman zaman nostalji de yaptım, pişman değilim.
0
over 1 year ago
FragmanTV profile photo
EDITOR profile photo
EDITOR
MUTLAKA 3D SEYREDİN Çünkü ilk orjinal 'Jurassic Park' ın hemen hemen aynısı, ancak görsel efektler günümüz teknolojisi ve dolayısıyla çok daha gerçekçi. E bunun da tadı 3D de çıkıyor. Adasıyla, temasıyla, hayvanlarıyla, değişen oyuncular olsa bile karakterleriyle, bir önceki seriden farkı yok gibi. Ha bir de parçalanmış Amerikan ailesinin birbirini bağlayan özelliklerine (kaldığı kadarıyla!) sık sık vurgu yapıyorlar?!
1
over 1 year ago

Who liked Jurassic World

Who wishlisted Jurassic World

Shelves that Include Jurassic World

Interesting content shared about Jurassic World

^ Back to Top