Just Before I Go (2014) poster

Just Before I Go (2014)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
95 minutes
Ricky.McFloyd Courteney Cox ın uzun metrajlı bir film olarak ilk yönetmenlik denemesi olan filmi. başrolde Sean William Scott oynarken, oyuncular arasında Kate Walsh, Garret Dillahunt gibi isimler de var. Filmde intihar etmeye karar veren ancak öncesinde, geçmisindeki kişilerle yüzleşmeye giden bir karakterin basından geçenler anlatılıyor. hem komedi hem dram türündeki film 24 nisan 2014'te tribeca film festivali'nde (New York) gösterime girdi.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Kapaktan bir romantik komedi beklentisine girmiştim ve Stifler olarak tanıdığımız S.W. Scott için garipsemiştim biraz fakat film pek öyle değil. Komedi dram gibi daha çok. Komedisinde fazla aşırıya kaçan ve gereksiz bulduğum yerler vardı. Dram kısmı daha iyiydi. Bir zamanlar bizim de araklayıp Van Gölü Canavarı diye yutturduğumuz Lock Ness Gölü canavarını da amerikanlaştırmışlar ve Nessie'yi Tammy yapmışlar :D Fena bir film değildi ama çok yüksek beklentilerle de izlememek gerek.
2
1 year ago
starch profile photo
starch
Müziklerini çok beğendim. Zaman zaman inceden dokunan taraflarıyla gözümü yaşarttı ve gülümsetti. Greta rolündeki kızcağız pek tatlıydı. İzlenmeli. Ben beğendim....
2
1 year ago
burcst profile photo
burcst
İlk yarım saati atlatabilir ve o süre içindeki anlamsız absürd sahnelere katlanabilirseniz sonrası çok güzel.Birden fazla derinlikli konuya değinilmiş..Karma, gay psikolojisi, hayattaki anlam arayışı gibi..Verilmek istenen mesajlar çok güzel ve insancıl.Kurgusu biraz daha iyi olabilirdi ama kötü film değil.Filmin en sevdiğim mesajı şu oldu>>>Shit is temporary ;)
1
1 year ago
phoeniks profile photo
phoeniks
tatlı güzel bir filmdi güzel vakit geçirtiyor, aslında bazı şeyler gereksiz olsa da bu noktaları geçtikten sonra film aslında hayattan kesitler sunuyor, hayatımızın anın kıymetini bilmeden en kolay yol gibi gözüküyor ölüm ama olmamalı çözüm değildir hiçbir zaman, film bunu özet geçiyor . bir mucizedir yaşamak demişler:))
3
1 year ago
yabann profile photo
yabann
Sıkılmadan izletiyor kendini . Çok iyi değil büyük beklentilerle izlenmemeli sadece ortalama bir film .
1
over 1 year ago
gangrel profile photo
gangrel
Sakinilerleyen bir film. Kafanız dolu ise ve sessiz sakin rahatlatıcı bir şeyler izlemek istiyorsanız. Bu film işte tam da aradığınız şey. Depresyon giderici denebilir.
1
over 1 year ago

Who liked Just Before I Go

Who wishlisted Just Before I Go

Shelves that Include Just Before I Go

Interesting content shared about Just Before I Go

^ Back to Top