Justin and the Knights of Valour (2013) poster

Justin and the Knights of Valour (2013)

Tags
Adventure, Animation
Director
Country
Spain
Runtime
90 minutes
starch Genç Justin, artık bürokratik bir yapının ya da şövalyelerin kalmadığı bir krallıkta yaşamakta, ancak buna rağmen şövalye olmayı hayal etmektedir. Babası Reginald ise oğlunun bu hayalini desteklememektedir. Reginald, Kraliçe'nin danışmanıdır ve tek isteği oğlunun kendi izinden giderek başarılı bir avukat olmasıdır. Justin büyükannesine gittiği günlerden birinde, babasının ihtişamlı geçmişine ilk kez tanık olur. Babası bir zamanlar kraliyetin en asil şövalyesi, kralın koruyucusu ve sağ koludur. Bir ihanet sonrasında görevini kaybedene dek birçok başarıya imza atmıştır. Duyduğu hikaye karşısında büyülenen Justin, o güne dek sadece hayalini kurduğu şövalye olma konusunda artık son derece kararlıdır. Kraliyetin bir hayli karışık olduğu bu dönemde hem kendi hem de krallığın onuru için elinden geleni yapacaktır.

starch profile photo
starch
Animelerin sadece çocuklar izlesin diye üretildiğini düşünmüyorum. Konusu hiç de fena değildi. Çok emek harcanarak bize sunulan bu güzel ayrıntılı, kaliteli görüntüleri her yaştan seyircinin hakettiğine inanıyorum. Kaç yaşında olursam olayım, animeleri sevmeye devam edeceğim...(Benden önceki yorumlara ithafen...) :)
4
1 month ago
kaptankaptanim profile photo
kaptankaptanim
İzlemesi oldukça keyifli bir animasyon. Ne olacağını tahmin edebilseniz bile yaratılan karakterlerden etkilenmemek elde değil. Eğer Ortaçağı seviyorsanız ve çocuk kalabildiyseniz öneririm.
0
over 1 year ago
eness profile photo
eness
çocuklara özel 15 yaş üstünü açmaz bir basit yapım
0
almost 2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
hitap ettiği yaş ortalaması oldukça düşük , sıradan ve basit bir animasyon filmi ..
0
almost 2 years ago

Who liked Justin and the Knights of Valour

Who wishlisted Justin and the Knights of Valour

Shelves that Include Justin and the Knights of Valour

Interesting content shared about Justin and the Knights of Valour

^ Back to Top