K-PAX (2001) poster

K-PAX (2001)

Director
Country
USA
Runtime
120 minutes

darkshadows profile photo
darkshadows
Bu filmden sonra siz de artık bir Kevin Spacey hayranı olabilirsiniz.
0
3 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Müzikleriyle birlikte tüylerimi diken diken eden bir film oldu kendisi. Kevin Spacey 'nin cool halleri beni benden aldı. Yine bir oyunculuk dersi izledik adamdan. Tüm sorularınıza cevap beklemediğiniz sürece beğeneceğinizi düşünüyorum. Hevesinizin kursağınızda kaldığı kısımlar olacak.Metin olun:)Jeff Bridges e gelince, ben nedense O nu "badass" karakter olarak daha çok seviyorum.
5
3 months ago
Kangshanaga profile photo
Kangshanaga
Bilimkurgu filminde beklenen macera ve gorsel efekt olmamasi hakettiği ilgi ve değeri görmemesine sebep olan filmdir. Zaten niye bu kategoriye koymuşlar ki. Spacey'nin ifadesiz mimikleriyle tatlanan ve cok sevecen bi film olmustur. Kısacası film çok hoştur.
2
4 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
İçerisinde bize bırakılan iki seçenek içinde bazzı tutarsızlar olsa da harika bir filmdi. Bana One Flew Over the Cuckoo's Nest filmini çağrıştırdı. Kevin Spacey' in harika performansına diyecek laf yok enfesti. Jeff Bridges de bi o kadar iyiydi. Kısacası fazla bekletmeyin ve bu harika filmi en kısa sürede tecrübe edin.
5
10 months ago
EDITOR profile photo
EDITOR
DEĞİŞİK BİR FİLM Beni çok sarmadı çünkü ne olduğu pek anlaşılmıyor.
0
1 year ago
SuaY profile photo
SuaY
Üff Bilimkurguyu böyle durgun izleyipte seveceğim aklıma gelmezdi. Harikaydı..
2
over 1 year ago
SoulArt profile photo
SoulArt
Bu filmi sadece izledim diye isaretlemisim. şimdi tekrar izledim ve büyük haksızlık yapmışım sanırım. konu ilerleyis oyunculuk şahane. tavsiye ederim kesinlikle izlenmeli
2
over 1 year ago
alicancam profile photo
alicancam
Spacey'nin oyunculuğu mükemmel. Kurgu çok tatlı ve film cidden çok tatlı.
0
over 1 year ago
sabriayes profile photo
sabriayes
yanlış hatırlamıyosam filmin başında filmin bu kısmını görmeden izlemiştim ilk seferinde. o şekilde daha bi ilginç olmuştu. güzel filmdir vesselam.
0
over 1 year ago
sadness profile photo
sadness
10 yil once izledigim filmin son dakkasina kadar k-pax in varligina inandim. Akilda kalici ve fantastik konusu sayesinde Hala espirisini yaptigim yer bildirimidir K-pax :)
0
almost 2 years ago
bahmetp profile photo
bahmetp
aldığı imdb puanını hak etmeyen bir film en az 8 leri görmeliydi. kevin spacey oyunculuğu içerdiği için bile izlenebilir. düşündürücülük ve gizemden sonra dram ile izleyeni bertaraf eden bir film.
4
2 years ago

Who liked K-PAX

Who wishlisted K-PAX

Shelves that Include K-PAX

Interesting content shared about K-PAX

^ Back to Top