Kaçma Birader (2016) poster

Kaçma Birader (2016)

Tags
Country
Turkey
Joker Ömer Faruk Sorak’ın süpervizörlüğünde çekilen “Kaçma Birader” filminin senaryosu Emrah ve Murat Kaman kardeşlerin imzasını taşıyor. Başrollerini Zafer Algöz, Melek Baykal, Emrah Kaman, Algı Eke, Cihan Ercan, Nejat Uygur, Alina Boz, Nursel Köse ve Necip Memili’nin paylaştığı filmin yönetmenliğini ise Murat Kaman ve Defne Deliormanlı üstleniyor. Kaçma Birader sevdiği kız için Yozgat’tan İstanbul’a kaçan en küçük oğullarının peşinden İstanbul’a gelen, kendine has bir ailenin hikayesine odaklanıyor. Bu aile sinemaya kahkaha, koşturmaca ve sürprizlerle dolu bir macera getirecek.

Brook profile photo
Brook
Değer yargılarınızı bir kenara bırakıp izlerseniz eğer, boş bir zihinle eğlenmenizi sağlayabilir. Komikti evet. İzlenir. Çok sıkılmadan sonunu getirirsiniz. Fena değildi yani. :)
0
1 month ago
MehmetYurdakul profile photo
MehmetYurdakul
çalışmalara başladık ... :-)
0
2 months ago
merveglldg profile photo
merveglldg
Kardeş payında en sevdiğim karakter emrah yani emrah kaman film yapmış izlenmez mi? O kadar iyi kadroyla ve fragmanıyla ben daha fazla gülmeyi beklemiştim. Beklentimi yüksek tutmuşum ama yinede diğer komedi filmlerine göre en azından espirleri insan aklıyla dalga geçer nitelikte değil izlenilebilir güzel bir film.
0
2 months ago
ernestocheozge profile photo
ernestocheozge
zorlama bir kaç karakter dışında güldürdü
2
3 months ago
burhancengel profile photo
burhancengel
İnternet üzerinden izledim. Emrah Kaman yazınca bi başka oluyor.
tv'de izler gibi izledim. Sansürlü olarak. sansürsüz olanı var mıdır ?
0
4 months ago
Trillmatic profile photo
Trillmatic
Hiç fena değildi, Emrah Kaman benim de dikkatimi çekti. Filmde bir sürü tanıdık sima var, ilginç sürprizler var. Birkaç hoş referans var. Beklediğimden çok fazlasını aldım diyebilirim.
0
4 months ago
yahsiii07 profile photo
yahsiii07
Emrah kaman çok iyi iş çıkarmış. Zafer algöz'ü söylemeye bile gerek yok. Hangi role girse kesinlikle hakkını veriyor. Filmde herkes rolünün hakkını vermiş bir tek sırıtan melek baykal'dı. Zorlama olmuş gibi sanki. Eğer işler güçler, kardeş payı, Leyla mecnuna gülüyorsanız kaçırmayın derim. Filmde dikkatimi çeken bir Yozgat'li napiyorsun demez nörüyon gadasını aldığım der. Aldığı cevapta iyiyim olmaz, nörüyüm sen nörüyon olur :)
4
9 months ago

Who liked Kaçma Birader

Who wishlisted Kaçma Birader

Shelves that Include Kaçma Birader

Interesting content shared about Kaçma Birader

^ Back to Top