Kate & Leopold (2001) poster

Kate & Leopold (2001)

Director
Country
USA
Runtime
118 minutes
GoodDaySunShine Erkek arkadaşı Stuart’la olan ilişkisinin bittiği gerçeğine inanmak istemeyen Kate ısrarlı aramalarına karşın cevapsız kalınca Stuart’ın evine gitmeye karar verir. Leopold Stuart’a giderken 19. yüzyıldan fırlamışa benzeyen kıyafetler giyen Leopold adında bir adamla tanışır.Bir zaman boşluğundan geçip 21. yüzyıla giren bir 19. yüzyıl beyefendisi olan Leopold zamanın kadını ile kendi çağının kadını arasında ki farkları görünce yaşadıklarının gerçek olduğundan şüphe duymaya başlar. 21. yüzyıl onu çarpmıştır. Fakat kendine özgü bilge tavırları ve ileri görüşlü hali sayesinde ortama ayak uydurur. Üstüne bir de bir reklam yıldızı haline gelir. Bu arada Kate ile aralarında bir yakınlaşma başlar, fakat ikisi de bunu reddetmektedirler. Ancak zaman geçtikçe reddettikleri bu yakınlaşma gerçek olur.

Trailer not available.

MadaboutMads profile photo
MadaboutMads
Basit bir film ama Leonpold mükemmel bir karakter Hugh'da mükemmel oynamış.Atlanmaması gereken diğer konu ise müzikleri çok güzel Sting* diyorum ve iyi zaman geçirmek isteyenlere öneriyorum :)
0
1 year ago
Herpes18 profile photo
Herpes18
Muhteşem çok guzel bir film gercekden de Meg Ryan ve Hugh Jackman buyulu bir cift olmuslar, hem fantastik hem romantik, hem duygusal bazi yerlerde komik harika bir filmdi, kesinlikle ve kesinlikle izleyin çok guzel harika bir film, İyi Seyirler
0
2 years ago
GoodDaySunShine profile photo
GoodDaySunShine
Kim bu Hugh Jackman diyordum, çok dalga geçiliyor, bu filmi izleyince anladım,
0
2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Erkek arkadaşı Stuart’la olan ilişkisinin bittiği gerçeğine inanmak istemeyen Kate ısrarlı aramalarına karşın cevapsız kalınca Stuart’ın evine gitmeye karar verir. Leopold Stuart’a giderken 19. yüzyıldan fırlamışa benzeyen kıyafetler giyen Leopold adında bir adamla tanışır.Bir zaman boşluğundan geçip 21. yüzyıla giren bir 19. yüzyıl beyefendisi olan Leopold zamanın kadını ile kendi çağının kadını arasında ki farkları görünce yaşadıklarının gerçek olduğundan şüphe duymaya başlar. 21. yüzyıl onu çarpmıştır. Fakat kendine özgü bilge tavırları ve ileri görüşlü hali sayesinde ortama ayak uydurur. Üstüne bir de bir reklam yıldızı haline gelir. Bu arada Kate ile aralarında bir yakınlaşma başlar, fakat ikisi de bunu reddetmektedirler. Ancak zaman geçtikçe reddettikleri bu yakınlaşma gerçek olur.
0
over 2 years ago

Who liked Kate & Leopold

Who wishlisted Kate & Leopold

Shelves that Include Kate & Leopold

Interesting content shared about Kate & Leopold

^ Back to Top