Kedi Özledi (2013) poster

Kedi Özledi (2013)

Tags
Comedy
starch Film, birbirlerini çok seven ancak ilişkilerinde sorunlar yaşayan bir çiftin, bir kedi aracılığıyla ilişkilerini onarmaya çalışma sürecini anlatıyor. Otuzlu yaşlarında olan Kıymet ve Kadir, üniversite bittikten sonra tanışmış ve o andan sonra da hiç ayrılmamıştır. Ne var ki çevrelerindekiler için 'örnek ilişki' timsali olan bu birliktelik, Kadir'in arkadaşlarının sınırları zorlayan çapkınları nedeniyle sorunlarla karşılaşmaya başlar. Geldikleri son aşama ise iki tarafın da aklına gelmeyecek türden karmaşıktır.Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan'ın üstlendiği Kedi Özledi, yönetmenin uzun süredir üzerinde çalıştığı üçlemenin ilk filmi.

.SimS. profile photo
.SimS.
ilk bi hoş başlıyo ama sonrası fiyasko vasatında altında bir yapım oyunculuklar derseniz ortada bi oyunculuk yoktu !
0
almost 2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Gittikçe düşen bir film. Oyunculukları da pek başarılı bulmadım özellikle bazı yan karakterleri. Kara listelik değil fakat oldukça yakınlarında dolanan bir film. 4/10
0
almost 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Otuzlu yaşlarında olan Kıymet ve Kadir, üniversite bittikten sonra tanışmış ve o andan sonra da hiç ayrılmamıştır. Ne var ki çevrelerindekiler için 'örnek ilişki' timsali olan bu birliktelik, Kadir'in arkadaşlarının sınırları zorlayan çapkınları nedeniyle sorunlarla karşılaşmaya başlar. Geldikleri son aşama ise iki tarafın da aklına gelmeyecek türden karmaşıktır.
0
2 years ago

Who liked Kedi Özledi

Who wishlisted Kedi Özledi

Shelves that Include Kedi Özledi

Interesting content shared about Kedi Özledi

^ Back to Top