Kendime Iyi Bak (2014) poster

Kendime Iyi Bak (2014)

Director
Country
Turkey
Ricky.McFloyd Yeşim ve Emre abone oldukları dergi promosyonundan çıkan bir tatilde tanışıp, bir süredir birlikte olan ve evlilik kararı alan genç bir çifttir. Artık düğünlerine bir hafta kalmıştır ve son hazırlıklar devam etmektedir. Emre davetiyelerini vermek için üniversitedeki arkadaş grubuyla toplanır ve bu buluşmada eski sevgilisi Begüm de konuşulur. Begüm hayatta olmamasına rağmen Emre'nin kafası karıştırmaya başlar ve durum Yeşim'le olan ilişkisini de etkiler. Emre şimdi düğününe bir hafta kala iki kadın arasında sıkışıp kalmıştır. Biraz Güney Kore filmi havası var. Hollywood gibi bizde de senaryo uyarlamaları çoğaldı. Romantik komedi türündeki filmin oyuncu kadrosunda Aslı Tandoğan, Begüm Bingören ve Çağdaş Onur Öztürk gibi genç oyuncuların yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Ruhi Yapıcı ile birlikte üstlenen isim Hayat Bilgisi dizisinden de hatırladığımız Serhan Arslan.

Winchester00 profile photo
Winchester00
soundtrack çok başarılıydı cidden. filmin senaryosu çok klişe geldi. Ağlayamadım bile. Ne filmler izledim bu yanlarında hiç bir şeydi ama normal bir günde duygusal bir film izlemek isteyen arkadaşların beğeneceğini tahmin ediyorum.
0
4 months ago
ENeMyPeAcE profile photo
ENeMyPeAcE
iyiydi iyi izlenir sıkılmadan
0
1 year ago
totkymotky profile photo
totkymotky
Sonunda temiz bir "oha" çektiren film :)
0
1 year ago
MeKa profile photo
MeKa
Yonetmen koltugunda oturan isimler oldukca ilginc, birisi hayat bilgisinden kopil digeri emret komutanimdan mehmet. Ruhi yapici ve serhan arslan. Ilk deneyimleri oldugu dusunulunce cikardiklari is hic de fena degil. Sondaki mektup ozellikle beni benden aldi, icim sizlamadi desem yalan olur. Bazi gereksizlikler yok degildi ama film bi butun olarak gayet basarili bence.
0
over 1 year ago
bonibon8 profile photo
bonibon8
güzel bir filmdi gerçekten izlenmeye değerr en azındann :D
2
over 1 year ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Son zamanlarda yapılan en iyi Türk-aşk filmlerinden. Ağlattı bizi :)
0
over 1 year ago
yabann profile photo
yabann
Arkadaş tavsiyesi ile izledim herhalde beklentim büyük olduğundan , beğenmedim .
0
over 1 year ago
Porpolog profile photo
Porpolog
Film değil de Jehan'cığım döktürmüş :D
0
almost 2 years ago
Neslii profile photo
Neslii
Ard arda iki gün tekrar tekrar izlediğime göre , şarkıları dilimden düşmediğine göre bu film bir harikaa dostum :D ,)
3
almost 2 years ago
furkandr profile photo
furkandr
güzel bi film,fragmanındaki mektup çok ilgimi çekti bende izledim,benim yaşadığıma çok benziyo ama sonu daha belli değil :)
1
almost 2 years ago
ufukercetin profile photo
ufukercetin
çok iyi filmler geliyor arka arkaya ..bir eylül meselesi tamam mıyız kendime iyi bak .. ben çok sevdim yönetmeninin hayat bilgisindeki kopil olması da ilginç ve güzel ..ilk filmi sanırım ..iyi film
1
2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
türkler artık iyi aşk filmleri özellikle dram-aşk filmlerini başarmaya başladılar , sıkılmadan yer yer eğlenerek yer yer duygulanarak izlediğim güzel bir filmdi tavsiye ederim :)
2
2 years ago

Who liked Kendime Iyi Bak

Who wishlisted Kendime Iyi Bak

Shelves that Include Kendime Iyi Bak

Interesting content shared about Kendime Iyi Bak

^ Back to Top