Kick-Ass (2010) poster

Kick-Ass (2010)

Director
Country
UK
Runtime
117 minutes
PaRaNoYa7 Hiç süper kahraman olmak istediniz mi? Dave Lizewski istedi... Ama senden ve benden farklı olarak basit bir hayalden ibaret kalmasına izin vermedi. Kendine bir kostüm tasarlayıp "Kick-Ass" adını alan Dave, kıymetli varoluşunu daha heyecanlı hale getirmeye karar verir... Kim bilir arada belki birilerine bile yardım edebilir. Ama herhangi bir süper gücü olmadan ve New York'un zalim suçluları ile çevrelenmiş halde, Kick-Ass istediğinden çok daha fazlasını almış olabilir...

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7 @Sapphira 
Bildiğiniz süper kahraman filmlerinden değil. İzlemeye başlamadan önce red-band fragmanını bulup izlemenizi öneririm. Size hitap edip etmediğini anlayabilirsiniz böylece. Seriye güzel bir başlangıç yapılmış. Yönetmenin zaten kariyeri belli. Çok iyi bir seçim olmuş. Aileyle izlenecek bir film değil ama diğer türlü olsaydı filmin ruhuna yakışmazdı diye düşünüyorum. Kafa dağıtmak için izlenebilecek başarılı bir çizgi roman uyarlaması bence. Unutmadan filmi sevmemdeki en büyük etken Hit Girl karakteri oldu. O karakter olmasa eksik kalırdı film.

Eşlik ettiği için @Clayrow a teşekküler. :)
0
over 1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Bu tür absürd komedileri seviyorum o nedenle bu filmden de oldukça keyif aldım. Şiddet öğesinin yoğun olduğu doğru ama bence filmi sevdiren bu uçuksahneler ve bu uçuk şiddet sahneleri bence. İki Quicksilver' ımızı da aynı filmde görmek ayrıca mutluluk verici. Nicolas Cage' in son dönemlerde yer almış olduğu düzgün yapımlardan biri bence. Ayrıca Chloe küçükken gerçekten çok tatlıymış.
4
over 1 year ago
Ovuzo profile photo
Ovuzo
Absürd ile bir araya gelen komedi, korku gibi türlerin yanına bir de absürd süper kahraman filmi eklendi. Sıradan bir çocuğun süper kahraman olmak yolunda geçen zamanını anlatan bu esnada karşısına çıkan beklenmedik diğer süper kahramanlarla eğlenceli bir film. Uyarlandığı metni yolundan çok da sapmayarak izleyiciye anlatan Matthew Vaughn çizgi roman uyarlamasında alt türlerden biri olan bu janrın hakkını vererek izleyiciye keyifli bir iki saat vaad ediyor.
0
2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Harika bir komedi aksiyon filmi.
0
over 2 years ago
furkandr profile photo
furkandr
hem aksiyon var hem komedi var harikaydı
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Çizgi romanda süper kahramanlara ilgi duyan Dave Lizewski (Aaron Johnson) isimli sıradan bir gencin süper kahraman olmaya karar vermesi ile yaşananlar anlatılıyor. Yeşil kostümü ile kötülerin peşine düşen nam-ı diğer Kick-Ass’in karşısına birbirinden ilginç karakterler çıkıyor.
0
over 2 years ago

Who liked Kick-Ass

Who wishlisted Kick-Ass

Shelves that Include Kick-Ass

Interesting content shared about Kick-Ass

^ Back to Top