Kingsman: The Secret Service (2014) poster

Kingsman: The Secret Service (2014)

Director
Country
USA
Runtime
129 minutes
frameby Gary “Eggsy” Price, çok küçük yaşta babasını bir askeri görevde yitirir. Bu gizli görev neticesinde ailesine bir madalya takdim edilir ve aileye bir kereye mahsus olmak üzere yardım istemeleri için bir telefon numarası verilir. Aradan 17 yıl geçer, işsiz Eggsy annesinin evinde yaşamaktadır. Bir gün trafikte kargaşaya neden olur ve tutuklanınca karakoldan kurtulmak için madalyayı kullanır. Onu bu olaydan kurtaran ajan Harry Hart ise hayatını Eggsy'nin babasına borçludur. Şimdi Harry, bu sıradan gibi görünen gence, gizli bir bağımsız istihbarat servisi ajanı olmanın yollarını öğretecektir. Eggsy’yi bu yeni hayatında ciddi bir sınav beklemektedir

Winchester00 profile photo
Winchester00
Çok sıradan bir casus filmiydi. Film müzikleri berbattı sanki süper kahraman müzikleri gibiydi. Gereksiz çok sahne vardır. Bi ara film hiç bitmeyecek sanıdım. Bunlar benim sahsi fikrim. Casus filmi seven arkadaşlar izleyebilirler. Ama bana aşırı sıradan geldi tıpkı diğer ajan filmleri gibi.
1
4 months ago
mtufan profile photo
mtufan
Film türünün önderlerinden olmaya aday. Dövüş sahneleri, oyuncu minikleri, karakter ve oyuncu seçimi, sahne seçimi ve olayın mantığı. Herşeyiyle ilklere girecek bir yapım. Dikkat ettimde fazla ateşli silah kullanmıyor ve kan akıtmamaya özen göstermişler bu filmi şirinimsi göstermiş. Şemsiye güzel bir ayrıntı. Neyse böyle filmler bize nasıl öldürülüceğimizi anlatıyor. Biz veya torunlarımız. Dünyayı kirletmek için elimizden geleni yapıyoruz ve birileri çıkıp kendini yetenek, maddiyat, zeka ve uşaklar yönünden iyi olanları toplayıp geriye kalanları silecek. Anlatılmak istenende bu ve başka böyle filmler de var. Bunu doğa da yapabilir fakat ozaman doğa seçim yapmaz. Herkesi siler. Günümüz şartlarını devam ettirebilecek şahıslar yaşar. Aynı filmdeki gibi.
0
5 months ago
pembekelebek profile photo
pembekelebek
farklı ve çok güzel bir film..
0
5 months ago
rustincohle1 profile photo
rustincohle1
oyunculuk ve aksiyon açısından güzeldi samuel jackson farkını koymuş fakat filmin sonu hoşuma gitmedi açıkçası saçma sahneler vardı.
0
9 months ago
Vervain profile photo
Vervain
Tek kelimeyle HARİKA... Colin Firth bildiğiniz gibi... Tekrar izlerim dediğim filmlerden olmuş...
0
11 months ago
Brook profile photo
Brook
Aksiyonu bol güzel bir film. Zaman çok çabuk geçmişti izlerken. Son zamanlarda bu tarz izlediğim ve beğendiğim nadir filmlerden biri. İzleyin derim.
8
11 months ago
digigirl profile photo
digigirl
Dört dörtlük,son zamanlarda güzel aksiyon filmine denk gelmek büyük şans.Çok başarılı!
1
1 year ago
alicancam profile photo
alicancam
Aksiyon, eğlence tamamen doyurucu bir şekilde servis edilmiş. Çok tatlı ve zaman geçirmek için ideal bir film. Sevdiklerinizle izleyiniz..
4
1 year ago
Oznurr profile photo
Oznurr
harika bir film olmuş bu ya :) asla unutamayacağım güzellikle sahneler vardı.ben anlatamayacağım kelimelerle siz izleyin !
1
over 1 year ago
92mali profile photo
92mali
Sırıtan bi kaç gereksiz sahnesi var başka da hiç bi kötü yanı yok.Aksiyon dolu ve eğlenceli bir senaryo.dövüş ve kovalama sahneleri gayet güzel.oyuncular çok iyi oynamış ve karakterler de gayet orjinal.
0
over 1 year ago
megung profile photo
megung
bu kadar güzel filme böyle afiş hazırlanır mı arkadaş pazarlama yetenkleri sıfır yahu dandik bi film gibi geldi izlemicektim de :D
2
over 1 year ago
Aaisha profile photo
Aaisha
klise sahnesine bittim :D komik ve aksiyon dolu bi filmdi :) colin firth i tanımak güzeldi :)
0
over 1 year ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
keyifli ve güzel filmdi.özellikle kilise sahnesi süperdi..8/10
2
over 1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
sıkılmadan izledim , aksiyonu bol , sıkmayan yer yer de eğlendiren bir yapımdı güzeldi teknik açıdan da iyiydi , ikincisi de kesin gelecektir :)
0
over 1 year ago
gangrel profile photo
gangrel
Gençlik komedi tadında ajancılık fiilmi. Bence o imdb puanını zerre hak etmiyor. Çerezlik bir film işte izle geç.
0
over 1 year ago
sabriayes profile photo
sabriayes
yarıda kapattım.. niye öyle oldu bilmiiyorum :/ normalde severim böyle filmleri, o yüzden kara listeye almadım. bi şans daha tanıcam kendisine.
1
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Keyifli, güzel zaman geçirmelik bir aksiyon filmi. Bir de absürdlüğü biraz daha az olsa benim için çok daha değerli olabilirdi 7/10
0
over 1 year ago
SoulArt profile photo
SoulArt
Güzel bir aksiyon filmi. kareografiler bir raid yada John Wick değil ancak tatmin edici seviyede. ama kilise sahnesinde hem 3d yi hem kamerayı güzel kullanmislar. izlenebilir güzel bir aksiyon filmi.
1
over 1 year ago
ercaneraslan profile photo
ercaneraslan
Beklentimin çok çok üzerinde çıktı, her dakikası dolu...
1
over 1 year ago
acarnesim profile photo
acarnesim
tam anlamıyla gözlerinize şölen verecek bir film özelikle son sahne ;) aksiyon diz boyu .
1
over 1 year ago
esarialtin profile photo
esarialtin
Güzel başladı, sendeledi, düştü ve batırdı. En sondaki o sex muhabbeti ne saçmalıktır arkadaş ? hayır bu filmin yaş aralığı nedir hitap ettiği , 18 yaş altı desen değil , 24 yaş üstü desen gereksiz , iq gerektirmeyen, gereksiz yere senaryosu kompleksleştirilmeye çalışılmış sıradan bir iş. aksiyon severler için birşeyler vaadeden dövüş ve takip sahneleri var. Görsel efectleri yer yer çok sırıtıyor. İlk başlarında yakaladığı o çizgiromanımsı havayı koruyabilse özel bir iş olabiliecek potansiyeli de var. Ama olmamış bu filmde heralde 2 sini 3ünü çekerler bunun o zaman belki üzerine birşeyler eklenir...
2
over 1 year ago
wiserdumb profile photo
wiserdumb
özellikle bir iki sahnesi var ki, şimdi burada anlatıp da spoiler vermeyeyim ama filmi yapanların hep birlikte eğlendikleri çok belli. inanılmaz keyifli bir film olmuş. zekice filmlerden hoşlananlar kesinlikle görmeli.
ayrıca en iyi jenerik ödülü olsaydı bu yıl banko kingsman alırdı :)
0
over 1 year ago
ZEYOVIC profile photo
ZEYOVIC
Hayatımda izlediğim en iyi filmlerden. Filmin sonuna kadar ağzım bi karış açık izledim!
1
over 1 year ago
Poker profile photo
Poker
Sıkılmadan izlediğim çok eğlenceli bir film.
2
over 1 year ago
BladeMaster profile photo
BladeMaster
Tam anlamıyla harika bir filmdi !
2
over 1 year ago

Who liked Kingsman: The Secret Service

Who wishlisted Kingsman: The Secret Service

Shelves that Include Kingsman: The Secret Service

Interesting content shared about Kingsman: The Secret Service

^ Back to Top