Knock Knock (2015) poster

Knock Knock (2015)

Tags
Director
Country
Chile
Runtime
99 minutes
Ricky.McFloyd Yağmurlu bir gecede, esrarengiz bir biçimde kapısında beliren iki gizemli kadının; mutlu bir evliliği olan ve standart bir hayat yaşayan Evan Webber'ın hayatında açtıkları tahibatı perdeye taşıyacak olan film, yıllar sonra Reeves'i yeniden gerilim kulvarında karşımıza çıkarmayı hedefliyor.

eminuk profile photo
eminuk
Olumsuz yorumlardan dolayı beklentimi tamamen düşürüp izledim. Ondan olsa gerek şikayetçi değilim filmden. Vakit geçirdim işte. Ha gerilim önerisi isteyen arkadaşlarıma önerir miyim, sanmiyorum.
0
7 months ago
Lioness profile photo
Lioness
Büyük, çok büyük hayal kırıklığı :( Keanu Reeves'in böyle aciz, uçkuruna sahip olamayan bir adamı oynaması yeterince kötü değilmiş gib üstüne bir de filmin vasatlığı, konunun saçmalığı hayal kırıklığımı perçinlendi.
2
11 months ago
deryacengiz profile photo
deryacengiz @yazcsefa  @xavalon 
yazcsefa çok güzel aktarmış hislerimi, xavalon harika bir yorum yazmış, ellerine sağlık ikisinin de. Sonuç olarak izlediğime pişman değilim :)
1
11 months ago
SEYRAN profile photo
SEYRAN
john Wick'ten sonra yine o tatta olur zannetmiştim ama.. biraz 90 lar gençlik filmi gibi olmuş.. o iki kızın oyunculuğunu hiç sevmedim.. aaah keanu ah ;) bitiş müziği de manidar zaten :))
0
12 months ago
xavalon profile photo
xavalon
Bu filmden sonra Keanu Reeves'e sormak lazım. "What's is the matrix?" Film kötü değil ama ağzımda yavan bir tat bıraktı. Şekeri bitmiş sakız gibi.
1
1 year ago
rezo1903 profile photo
rezo1903
kızlar cok güzeldi:)) gerisini geç:)
0
1 year ago
oorhunturan profile photo
oorhunturan
Keanu Reeves'in iyi bir oyuncu olmadığını anlatan film.
Filmin konusunu biraz daha detaylı yazayım..
Çocukluk çağlarında babaları tarafından tecavüze uğramış 2 genç kızın aile babalarını hedef alarak kendi babalarına olan nefretlerini nasıl başkalarına yönlendirdiklerini anlatma konusunda oldukça iyi bir film. Konu oldukça rahatsız edici. Bu rahatsız edici gerilimi izleyiciye iyi bir şekilde aktarıyor. Eğer psikolojik gerilim, pedofili kurbanları gibi derin konulara ilgi duymuyorsanız izlememeniz size çok şey kazandırır. Bir psikolog olarak beni zorlayan ikinci film. İzleyiciyi tatmin etmiyor.
0
1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Vasat bir filmdi. Fena başlamasa da gittikçe seviyesi düşüyor. Final de bir o kadar zayıftı. Reeves hatrına izlediğim bir film oldu.
5
1 year ago
digigirl profile photo
digigirl
Hos seyirlik kategorisinde dahi olamayacak kadar yavan,"yahu bu filmi toplasip vakit birde para harcayip cekmis adam yaa" diye film boyunca bikac kez tekrarladigin filmin sonunda naparsin?Oturur kaybettigin zamana hayiflanirsin!Vaktini calan Eli Roth kardesimizede hurmetlerini inceden sunarsin!Ahh Eli Roth naptin sen!!
1
1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Maalesef beklentimin altında kaldı özellikle sonu biraz hayal kırıklığına uğrattı. Oysaki ilk 30 dakikadan sonra oldukça iyi bir ivme kazanmış ve germeyi çok iyi başarmıştı ama finali aeta her şeyi çöpe attı. Ama yine de kurgusnu beğendim. İlginç bi yapımdı.
2
1 year ago

Who liked Knock Knock

Who wishlisted Knock Knock

Shelves that Include Knock Knock

Interesting content shared about Knock Knock

^ Back to Top