Kocan Kadar Konus Dirilis (2016) poster

Kocan Kadar Konus Dirilis (2016)

Director
Country
Turkey
Runtime
108 minutes
Ricky.McFloyd Kocan Kadar Konuş: Diriliş izleyiciye tıpkı ilk filmdeki gibi romantik ve eğlenceli bir hikaye vaat ediyor. Şebnem Burcuoğlu’nun çok satan ikinci romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini yine Kıvanç Baruönü üstleniyor. İlk filmde ailesi ve çevresinin evlilik baskılarıyla baş eden Efsun (Ezgi Mola) ikinci filmde aşık olduğu Sinan’a (Murat Yıldırım) kavuşuyor ama aşk hayatının önündeki engeller azalmıyor. Efsun’un kendi kaotik ailesinden sonra bu defa Sinan’ın ailesi, özellikle de babaannesi Cavide Hanım’la uğraşması gerekiyor ve olaylar çığırından çıkıyor. Aşık olduğu adamla huzurlu bir beraberlik isterken türlü badireleri atlatıp bu hayaline kavuşabilecek midir? Herkesin onun yerine karar verdiği bir düğünü istiyor mudur sahiden?

seraysinaparlak profile photo
seraysinaparlak
Ezgi Mola mimikleri karşısında saygıyla eğiliyorum. :)
2
1 month ago
RubyOcean profile photo
RubyOcean
Genelde türk yapımı filmlerden nefret ederim. Güldürmek istedikleri için küfür başlayıp, küfürle bitiriyorlar çünkü. İyi ki Şebnem Burcuoğlu böyle güzel, 2 harika kitap yazmış. Samimiyetleriyle güldürüyorlar, izletiyorlar. Canım sıkıldıkça izleyeceğim 2 filmdir Kocan Kadar Konuş :))
2
6 months ago
Selocan profile photo
Selocan
İlki kadar samimi,içten,eğlenceli ve aileden bir film olmuş. Oyunculuklar doğal ve çok iyiydi. Bazı sahnelerde kahkahalarım odadan dışarı bile çıktı. Onun dışında gülümseyerek izlenebilecek bir film. Başarılı bir iş yapılmış :)
1
7 months ago
mels profile photo
mels
Yine harika bir film olmuş. Bir çok komedi filmi adı altında yayınlanan küfür dolu filmlerden çok çok daha komikti,orası kesin. İlk film o kadar iyiydi ki açıkçası bu filmde kalitenin düşeceğini düşünmüştüm ancak iyi ki yanılmışım. :) Çünkü Ezgi Mola da Murat Yıldırım da harikaydılar yine. Ayrıca Hümeyra'nın dansı da çok iyiydi. :D
2
7 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
İlkine yakın seviyede yine çok keyifli güzel bir romantik komedi olmuş. Ezgi Mola yine çok iyi :) yan rollerde de bir çok başarılı isim var. İzlenir nadir türk romantik komedilerinden diyebilirim.
4
7 months ago
.SimS. profile photo
.SimS.
öncelikle festiwal filmlerini de sewen izleyen biri olarak sanki sadece tek düze zewklerimiz warmış gibi böyle genellemeler yapan arkadaşları anlamıyorum we sadece gülüyorum ... 2. olarak film kadınları aşağılamıyor film kadınları aşağılayan topluma çok güzel göndermelerde bulunuyor ...filme gelirsek ilk film gibi bu filmde çok eğlenceli , yer yer kahkahalar attıran , yer yer tebessüm ettiren, we yer yer duygulandıran bir filmdi gerçekten beğendiğim nadir türk filmlerinden biri , oyunculuklarla , senaryoyla , kalitesiyle iyi bir türk filmi we türk sinemasının böyle filmlere ihtiyacı war :) tawsiye ederim ;)
5
7 months ago
burcst profile photo
burcst
Nevra Serezli ve Hümeyra gibi iki önemli oyuncu başta olmak üzere tüm oyuncuların başarılı performansları,filmin konusu,akıcı üslubu ve esprilerin kalitesi birleşince ortaya şahane bir iş çıkmış.İlk filmi de beğenmiştim,bunda çıta daha da yükselmiş.Bence Türk sinemasının bu tarz yapımlara ihtiyacı var,yapılan her işi toptan küçümseme alışkanlığına bir son vermek gerekiyor.İzmirli kadınların zeka ve mizah kokan bu tatlı hikayesini izlemenizi tavsiye ederim..Not:Festival filmlerini de gayet severek izliyorum!
11
7 months ago
EsraG. profile photo
EsraG.
Yine çok güldüğüm, neşeli, harika oyuncularla dolu bir filmdi. İlkine çok yakındı tavsiye edilir. Ayrıca bu filmi sevenlerin festival filmlerini sevmeyeceği yönündeki inanış tamamı ile yanlış. Zira gayet de severim. Neyden keyif alacağınıza kitleler değil siz karar verin :)
6
7 months ago
totkymotky profile photo
totkymotky
Arkadaş hatrı için gittiğim tipik, berbat romantik-komedi filmi. Bu tarz filmlerin hastası olmuş kitle festival filmlerine "sıkıcı" demez mi, ümüklerini sıkasım geliyor. bi defa kadınları aşağılayıcı bir konusu var, buna nasıl gülebiliyorlar anlamıyorum.
1
10 months ago

Who liked Kocan Kadar Konus Dirilis

Who wishlisted Kocan Kadar Konus Dirilis

Shelves that Include Kocan Kadar Konus Dirilis

Interesting content shared about Kocan Kadar Konus Dirilis

^ Back to Top