Kolpaçino 3. Devre (2016) poster

Kolpaçino 3. Devre (2016)

Tags
Director
Runtime
93 minutes
efefikri Özgür (Şafak Sezer), Sabri Abi’nin (Aydemir Akbaş) ihanetinden sonra karısı Cemile’den ayrılmıştır. Cemile çocuğun velayetini de almıştır. Tam bu karışık dönemde Özgür’ün babası Kudret, vefat eder. Özgür, oturduğu villayı eskiden olduğu gibi filmcilere kiraya vermekte ve oradan gelen para ile geçinmektedir. Mertay ve Sabri, ülkeye geri dönmüş ve kendilerine bir ofis açmışlardır. Burada emlak - inşaat işleri ile ilgilenmektedirler. Özgür, çocuğuyla görüşebilmek için mahkemeden izin almıştır ve onu görmek üzere Ganyotçu'yla beraber eski eşi Cemile'nin yaşadığı eve gider. Sese takıntılı, biraz filozof ama çoğu zaman deliliğin sınırlarında gezen “Başkan” lakaplı mafya babasının (Erkan Petekkaya) adamlarından birinin telefonu evin önünde aralarında çıkan tartışma esnasında Özgür’ün telefonuyla karışır. “Başkan”ın telefonunu arayan adamlar, kazara Özgür ile konuşur. Özgür ise arayanları filmciler zanneder ve beklediği ödemeyi yapacaklarını düşünüp adamların söyledikleri yere gider. Adamlar Özgür'e bir zarf içinde para verir. Özgür, paraları incelediğinde elinde sertifikalı yirmi adet bir milyon dolarlık banknot olduğunu fark eder. Esasında Başkan’a gitmesi gereken paralar artık Özgür’ün elindedir. Özgür ise hemen paraların üstüne yatıp, kaçış planları yapmaya başlar. Olayı haber alan başkan ve adamları çoktan Özgür ve ekibinin peşine düşmüştür bile.

BOZO profile photo
BOZO
İlk 2 filmin bırak yanını uzağından bile geçemez . Erkan Petekkaya nın muhabbetleri çok gereksizdi, uzun ve alaksızdı .Kısacası Başkan rolü olmadı. İzlemeyenlere tavsiyem izlemeyin :) ...
2
2 months ago
eskon profile photo
eskon
İlk iki filmin yanına bile yaklaşamaz. Diğer iki filmde senaryoda yetkin karikatüristlerin payı vardı, bunda Sezer kendim yazayım demiş ama tutturamamış. Hele bir 'Başkan' Erkan Petekkaya faciası var kii... Çok abartılmış, gereksiz uzatılmış. İnsanı sinemadan soğutur.
1
2 months ago
efefikri profile photo
efefikri
Çok Gereksiz bir film olmuş buna komedi diyenleri anlamıyorum. İzleyip değerli vaktinizi harcamayın..
1
4 months ago
Brook profile photo
Brook
Bir seri bu kadar birbirinin kopyası olur. izlemek cidden zaman kaybı. öyle aşırı boş vaktiniz varsa, dünyada da hiç film kalmadıysa bakın derim. Oyuncular, sürekli aynı senaryo vs cidden çok itici.
1
5 months ago
alicancam profile photo
alicancam
Film mi çekiyosunuz dizi mi? Olmamış.
0
6 months ago
Sekyazar profile photo
Sekyazar
Başka işlerle uğraşırken fon sesi olarak youtubedan 360p izledim 480p izlesem internet kotasına yazık olurdu
2
6 months ago
efepoyraz06 profile photo
efepoyraz06
ilk 2 seriyi mumla arattı bu kadroya bu film olmamış...
0
8 months ago
canmustaffa profile photo
canmustaffa
İlk iki film kadar iyi senaryoya sahip olmasa ve ilk iki filmden çalıntı espriler olsa da, yine de izlenecek bir film. ilk filmi 10 kere izlediyseniz, bunu 3 kere izlersiniz.
0
9 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Sinemada izlenmeyecek kadar berbattı. Verdiğim paraya yazık. İzlemeyin.
0
9 months ago

Who liked Kolpaçino 3. Devre

Who wishlisted Kolpaçino 3. Devre

Shelves that Include Kolpaçino 3. Devre

Interesting content shared about Kolpaçino 3. Devre

^ Back to Top