Kötü Kedi Şerafettin (2016) poster

Kötü Kedi Şerafettin (2016)

Director
Country
Turkey
Runtime
80 minutes
Blacklion Sıradan bir ilkbahar sabahı, kötü kedi Şerafettin ile yancıları martı Rıfkı ve fare Rıza akşamki mangal için hazırlıklarını sürdürmektedir. Gelgelelim, aynı gün içinde Şero'nun başına gelmeyen kalmaz. Önce babası Tonguç tarafından evden kovulur, sonra gözüne kestirdiği manitanın ölümüne sebep olur, yetmezmiş gibi düşmanlarının saldırısına uğrar, hayatı boyunca belki de ilk defa aşık olur ve nihayetinde Tacettin adında bir oğlu olduğunu öğrenir... Uğur Yücel - Şero Demet Evgar - Misket Okan Yalabık - Çizer Güven Kıraç - Rıza Gökçe Özyol - Rıfkı Ahmet Mümtaz Taylan - Tonguç Yekta Kopan - Cemil Ayşen Gruda - Hasene Cezmi Baskın - Şemistan

kaptankaptanim profile photo
kaptankaptanim
Seslendirmeler etkileyici, kadro sağlam laf yok. Ancak senaryo rezalet. Filmde sadece dublaja güldük. Bunu bir karikatür olarak değerlendirmek lazım gerçi ama karikatürünü hiç okumadığımız için belki de zevk almadık. Bu nedenle kesin bir şey söylemek zor. Ama karakterlerini tanıyanlar büyük ihtimalle zevk alırlar. Yüzüklerin Efendisi okuduktan sonra filmin bağımlısı olmak gibi bir şey bu sonuçta.
0
2 months ago
ufuuk03 profile photo
ufuuk03
genel olarak başarılı ama senaryo sanki daha iyi olabilirdi.
0
5 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Bizimkilerden bu kadar kaliteli bir iş beklemiyordum. Demet Evgar birden fazla seslendirme yapmasıda onun bir başarısıdır ayrıca tebrik ederim. Büyükler için yapılmış bir animasyon. Her türlü konuşmanın , sokakların , ambulans vesaire her yeşin yerli olmasıda çok güzeldi. Umarım artık bu kalitede animasyon çekerler küçüklere ve büyüklere hitaben ve umarım devamı gelir.
0
5 months ago
Jackup profile photo
Jackup
Animasyonun sadece çocuklar için olmadığını ispatlayan bir film olmuş.Disney ve pixar yapımlarıyla kıyaslanamaz belki ama Türklerin de başarılı animasyon filmi yapması beni gururlandırdı.
0
5 months ago
Philosophy profile photo
Philosophy
Dehşet harika olmuş. Dublaj ekibine laf yok zati :) Görsellik desen uçmuş almış başını gitmiş. İkincisi gelebilir diye düşünüyorum. Çabalanan emek karşısında saygıyla eğilirim.
1
5 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Ben beğendim açıkçası. Şu intikam peşinde koşan eleman olmasaydı daha iyi olacakmış sanki. Çok küfürlü diye eleştirmek bana pek bir yersiz geldi nedense. Bu küfürbaz kedi yeni oluşturulmuş bir karakter değil ki,zaten izleyecek adamın bunu biliyor olması lazım. Sıfırdan oluşturuluyor olsaydı bile küfürler ağır gelmezdi bana. İzlerken de sıkılmadım, aksine müzikleri ve tanıdık sesleri duymak çok eğlendirdi beni. Yapılsın böyle şeyler ya, biz izleriz.
3
5 months ago
KerseL profile photo
KerseL
Görsel olarak oldukça iyiydi ama hikayeyi beğenmedim ...
2
6 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Çok başarılı olmuş gerçekten. Uzun yıllar bekletti filmi ama değmiş. Sürekli bir takipçisi olmasam da fazlasıyla karikatürlerini okumuştum. Az bilgimle şunu söyleyebilirimki son zamanlarında çıkan biraz daha sansürlü şerodan çok ilk zamanlardaki küfrü ağzından eksik olmayan bir şero yapılmış. L-Manyak ve Lombak günlerindekine yakın. Ama cinsellik o kadar fazla değil. Yani filmde çok ağır bir dil var çizgi film niyetine çocuklara izletmeye kalkmayın. Ayrıca belliki çok emek verilmiş. Umarım devamı da gelir önümüzdeki yıllarda böyle filmlerin. Yapabildiğimizi görmek güzel.
7
6 months ago
KingoMelo profile photo
KingoMelo
Bu filmle alakalı sadece şunu söylemek istiyorum. 3D Modelleme çok başarılı yapılmış. Cihangir 1e1 yapılmış. Resmen hiç fark yoktu. Yapan tüm ekibin eline koluna sağlık.
3
7 months ago
shieldmaiden profile photo
shieldmaiden
Tacizin tecavüzün mizahını yapan her eser midemi bulandırıyor.
4
7 months ago
hakan68 profile photo
hakan68
efsane olmuş.
0
8 months ago
baras profile photo
baras
Bayrak astıran filmlerden birisi. İzlediğim en iyi animasyon filmlerden biriydi. Darısı diğer çizgi karakterlerin başına.
0
8 months ago
seraysinaparlak profile photo
seraysinaparlak
Animasyonda Rgg Ayas'tan sonra çok yol almışız, enfesti :)
0
8 months ago
aclckworkorange profile photo
aclckworkorange
Animasyonda seviyeyi baya atlamışız abi helal olsun gelsin gelsin devamı
0
9 months ago
incidamla profile photo
incidamla
Karakter animasyonu, seslendirmeleri, mekan tasarımları ile olağanüstü bir film olmuş.
1
9 months ago
GokhanOkutan profile photo
GokhanOkutan
animasyon tekniği ve seslendirme çok başarılı. Geri kalan her şey ise berbattı maalesef
2
9 months ago
Brook profile photo
Brook
Gerçekten muhteşem bir animasyon olmuş! Mutlaka izlenmeli. Çok keyif aldım. Küfürleri çok fazla gelebilir evet, ama yine de her anlamda muhteşemdi! Küfürlü replikler,komik sahneler, görsel anlamda tam bir ziyafet ve harika müzikleriyle birlikte enteresan da bir konusu ve kurgusu vardı :) İstanbul görsel açıdan ayrıntılı bir ziyafet olarak karşınıza çıkacaktır :) İyi seyirler.
Bu arada güzel sosyal mesajları da içermektedir. :)
2
9 months ago
Porpolog profile photo
Porpolog
Şunlara bi bak ya .
Uğur Yücel - Şero
Demet Evgar - Misket
Okan Yalabık - Çizer
Güven Kıraç - Rıza
Gökçe Özyol - Rıfkı
Ahmet Mümtaz Taylan - Tonguç
Yekta Kopan - Cemil
Ayşen Gruda - Hasene
Cezmi Baskın - Şemistan
9
11 months ago

Who liked Kötü Kedi Şerafettin

Who wishlisted Kötü Kedi Şerafettin

Shelves that Include Kötü Kedi Şerafettin

Interesting content shared about Kötü Kedi Şerafettin

^ Back to Top