La famille Bélier (2014) poster

La famille Bélier (2014)

Director
Country
France
Runtime
106 minutes
sultancakmak 16 yaşındaki Paula ve mandıracılık yapan ailesinin hikayesi. Paula ailenin tek işiten üyesi, neredeyse her gün sağır anne babası ile kardeşinin mecburi çevirmenliğini yapmaktadır. Günün birinde, şarkı söyleme yeteneğini keşfeden müzik öğretmeninin cesaretlendirmesiyle Paris'te düzenlenen bir şarkı yarışmasına katılmaya karar verir; ancak bu karar ona bağımlı yaşayan ailesini bırakmak ve yetişkinliğe ilk adımı atmak anlamına gelir.

Aaisha profile photo
Aaisha
o ailenin sıcaklığı bağlılığı bi yana kızın harika sesi... uzun bir süre aklımdan çıkmayacak sanırım... sımsıcak hep sürsün istediğim huzur dolu bir film.. lütfen izleyin :)
6
2 months ago
Gofi profile photo
Gofi
nasıl güzel bi filmdi, hiç bitmesin istedim.. hiç düşünmeden izleyin.
7
2 months ago
yakup11 profile photo
yakup11
Bu tarz filmleri işlemek zordur yönetmen gayet iyimis Fransız kalma izle ..
0
8 months ago
EsraG. profile photo
EsraG.
Güldüren, ağlatan, içinizi ısıtacak harika bir Fransız aile filmi. Ayrıca genç oyuncu Louane Emera'nın muhteşem sesi de filmi izlemek için ayrı bir neden olabilir.(Bu rolle gelecek vadeden kadın oyuncu dalında César ödülü kazanmış.)
9
9 months ago
kaptankaptanim profile photo
kaptankaptanim
Oyunculuklardan oldukça etkilendim lakin filmin konusu pek hoşuma gitmedi. Ama anlatılmak istenen konuyu en etkileyici şekilde anlattıklarını düşünüyorum.
0
10 months ago
SoulArt profile photo
SoulArt
psikolojik durumumdanmıdır nedir ben çok etkilendim. güldüm ağladım çok güzel vakit geçirdim. çok gerçekler... izleyin...
1
over 1 year ago
pinkcrow7 profile photo
pinkcrow7
İçinizi ısıtacak, hem güleceğiniz hemde gözlerinizi nemlendirecek güzel bir film.İzleyin,izlettirin.
1
over 1 year ago
sinefilzeyn profile photo
sinefilzeyn
İnsanı hem ağlatan hem de güldüren filmlerden birisi, ailesine manevi destek olmak için içine kapanan ve yeteneğininin haberinde olmayan genç bir kız , anne- baba ve erkek kardeşi işitme engelli ama sadece kendisi duyabildiği için de ailesinin kulağı olmak zorunda kalmış genç bir kız. Güzel filmdi tavsiye ederim.
1
over 1 year ago

Who liked La famille Bélier

Who wishlisted La famille Bélier

Shelves that Include La famille Bélier

Interesting content shared about La famille Bélier

^ Back to Top