Las aventuras de Tadeo Jones (Tad, the Lost Explorer) (2012) poster

Las aventuras de Tadeo Jones (2012)
(Tad, the Lost Explorer)

Director
Country
Spain
Runtime
92 minutes

starch profile photo
starch
İzlediğim en etkileyici üç boyutlu anime filmi. Indiana Jones filmi aksiyonlarını aratmayacak görüntüler, renkler, ayrıntılar, her yönüyle dört dörtlük. Zaten animeler böyle dekorların yaratılmasındaki zorluklar nedeniyle yapılmalı. Film olarak çekilebilecek konular da anime yapılınca hoş olmuyor. (Vee TARIK59 arkadaşımız artık filmlerin özetlerini lütfen Özet yazılı sayfaya yazsa.. Burası yorum sayfası.) Kaçırmayın izleyin.. :)
0
over 1 year ago
kaptankaptanim profile photo
kaptankaptanim
Yerinde etkileyici bir animasyonun bu kadar az beğeni almasına şaşırdım. Bir İndiana Jones hikayesi benzeri diyebiliriz. Animasyon kalitesi çok etkileyici olmasa da espriler sayesinde yüzünüz bir nebze gülüyor. Ben İnkalar için göz yaşı bile döktüm. Kaçırmayın izleyin hayatınızı biraz daha güzel kılın diyorum güzel insanlar.
0
over 1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
eğlenceli ve güzel bir animasyondu
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
ailece seyredilecek güzel bir animasyon..
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
ad, aynen kahramanı Max Mordon gibi ünlü bir arkeolog ve hazine avcısıdır…rüyalarında tabi! Gerçekte ise Tad Şikago’da çalışan bir inşaat işçisidir. Çocukluğundan beri en büyük hayali hazine peşinde koşan bir kahraman olmaktır. Nihayet bir gün şans ona güler ve bir dizi yanlış anlaşılmalar sonucunda, Tad kendini Peru’daki Kayıp Şehir’i bulmak için yola çıkacak olan bir profesörün yerine geçmiş olarak bulur. Profesörün güzeller güzeli kızı Sara da bu macerada ona eşlik edecektir. Sonunda hayalleri gerçek olan Tad’e bu görevde çok özel bir grup kahraman yardım eder: Tropik kuş Belzoni ve çılgın köpek Jeff. Acaba mumyalar, ateş topları, vahşi hayvanlar ve kötü adamlarla dolu bu tehlikeli macerada Tad ve arkadaşları Kayıp Şehir’i kurtarabilecekler midir?
0
over 2 years ago

Who liked Las aventuras de Tadeo Jones

Who wishlisted Las aventuras de Tadeo Jones

Shelves that Include Las aventuras de Tadeo Jones

Interesting content shared about Las aventuras de Tadeo Jones

^ Back to Top