Leap Year (2010) poster

Leap Year (2010)

Director
Country
USA
Runtime
100 minutes
Ricky.McFloyd Erkek arkadaşının dört yıldan beri ona evlilik teklif etmemesi üzerine Anna, kadınların erkeklere Şubat'ın 29'unda evlenme teklif edebildiği bir İrlanda geleneğinden esinlenip ipleri ele almaya karar verir. Evlilik teklifi için erkek arkadaşı Jeremy'nin arkasından Dublin'e takip edecektir.

Sophie profile photo
Sophie
Klasik bir senaryo idi fakat çok sevimli geldi :P
2
12 days ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Amy Adams çok tatlı, İrlanda ise çok güzel. Doğası pubları ve siyah birasıyla :) Filmi ise çok beğenmdim. Aldatma üstüne kurulu romantik komedileri sevmiyorum. Hatta biraz sinirimi bozmuyor dersem yalan olur. Klasik eski adam kötüdür ilgisizdir iş düşkünüdür ihmal eder, tesadüf kızın karşısına bi anda çıkan herhangi bir erkeğe aşık olur. Bu düzen de pek şaşmıyo böyle filmlerde. Zaman zaman eğlenceli anları vardı ve manzaralar güzeldi. 4,5/10
3
8 months ago
dilarayazar profile photo
dilarayazar
insanda İrlanda'ya yerleşme isteği doğuran başarılı bir romantik komedi.
0
11 months ago
annamolly profile photo
annamolly
ne zaman İrlanda'da geçen bi film izlesem içim oraya gidip ölene kadar orda yaşama arzusuyla doluyo. filme gelince aşk, meşk, olmıycak işler vs.
9
2 years ago
MeKa profile photo
MeKa
Bir İrlanda geleneğinden yola çıkan romantik komedi filmi. Söz konusu geleneğe göre kadınlar artık yıl olarak kabul edilen Şubat 29'da sevdikleri erkeğe evlenme teklif ediyorlar. Erkek arkadaşından bir türlü beklediği teklifi alamayan güzeller güzeli Amy Adams erkek arkadaşının peşinden evlenme teklif etmek üzere İrlanda'ya doğru yola çıkar ve yolda başından geçenler anlatılır. Filmin sonunda başroldeki adama aşık olunabilir, dikkat. Diğer yandan İrlanda'nın güzelliği de göz kamaştırıcı.
5
2 years ago
neway profile photo
neway
İrlanda'daki hadi işlerine tersine çeviriyoruz günü fikrini sevmediğimi söyleyemem. romantik bir fim.
0
2 years ago
otekiben profile photo
otekiben
bla bla....
1
2 years ago
umrant profile photo
umrant
Özellikle kadınların bayılacağını tahmin ettiğim romantik komedi.Aşk var yolculuk görsellik var...Daha ne olsun.Bayılarak izlenir...
0
over 2 years ago

Who liked Leap Year

Who wishlisted Leap Year

Shelves that Include Leap Year

Interesting content shared about Leap Year

^ Back to Top