Les poupées russes (Russian Dolls) (2005) poster

Les poupées russes (2005)
(Russian Dolls)

Tags
Comedy, Drama, Romance
Director
Country
France
Runtime
125 minutes
slymndgn Fransız Xavier'in, İspanyolca öğrenmek için AB bursuyla Barselona’ya gidip, Avrupa’nın altı farklı ülkesinden gelen insanlarla kaynaştıktan sonra Paris'teki sevgilisinin yanına dönmesinin ardından 5 yıl geçmiştir. Artık hayalini kurduğu gibi bir yazar olmayı başardıysa da, kendini bir kez daha kaybolmuş hissetmektedir. Hem maddi hem de romantik cephede yaşadığı sıkıntılar onu önce Londra'ya, ardından Saint Petersbourg'a sürükler. Bu yolculuk, ona yıllar sonra bir kez daha işi, hayatı ve aşkı yeniden keşfetme imkanı tanıyacaktır.(sinemalar )

Trailer not available.

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Serinin devamı olarak 2. filmde Xavier'i olgunlaşmış bir görüntüyle görsek de iç dünyasında hala, nasıl desem, birine ait olmamanın verdiği toyluk mevcut. Biz erkeklerin çoğunun yaptığı gibi "hem karnım doysun hem pastam dursun" durumu mevcut. Bunu aynı şekilde karşı cins yaptığında veya buna katlanamadığında ilginç bir şekilde sanki haksız olan taraf bizmişiz gibi üzüntüden kahrolmayı da iliştiriveriyoruz kenara. Ne yazık ki Xavier'in filmde de hissettirdiği şekilde dünya sadece bizim etramızda dönmüyor.
2
6 months ago
GoodDaySunShine profile photo
GoodDaySunShine
filmle birlikte kafamda doğan deli sorular.. yok yok çözemiyorum çözemem.. Ama çook güzel bir bakış aşka, ilişkilere.. tavsiye ediyorum..
0
almost 2 years ago
otekiben profile photo
otekiben
kendini çok bilinmeyenli dünyevi problem olan "aşk"ı çözmeye adamış şirin ve güzel bir film. sürekli gidip gelen tren dışında rahatsız eden bir şey olmadı.
2
2 years ago

Who liked Les poupées russes

Who wishlisted Les poupées russes

Shelves that Include Les poupées russes

Interesting content shared about Les poupées russes

^ Back to Top