Les rivières pourpres (The Crimson Rivers) (2000) poster

Les rivières pourpres (2000)
(The Crimson Rivers)

Tags
Crime, Mystery, Thriller
Country
France
Runtime
106 minutes
slymndgn Kızıl Nehirler, ülkemizde de çok sevilen bir bestseller romancı olan Fransız yazar Jean-Christophe Grangé'a ait kitabın aynı adla sinemaya uyarlanan versiyonu olarak, 2000 yılında vizyon şansı bulmuş bir yapım... Eskiokul ve sert bir polis müfettişinin tuhaf maceraları olarak ana teması hakkında bilgi verebileceğimiz bu filmde, görevini yaparken sıklıkla kural dışına çıkan bir polisi izleyeceğiz... Uyguladığı sertlikten dolayı bir taşra görevine sürülen tecrübeli Niemans ile genç yardımcısının korkunç şekilde işlenmiş seri cinayetleri çözme çabası olayların giderek karmaşıklaşmasıyla içinden çıkılmaz bir hal alır..

alicancam profile photo
alicancam
Her yoruma baktığımda film kitap ilişkisini incelemişler. Arkadaşım film uyarlama bir film. Kitabın aynısını çekicekler diye bi kaide mi var. Güzel bir polisiye suç gizem filmi. Çok mızmızlanmayın isteyen kitap okur isteyen filmi izler. Her sitede kitapla kıyaslayan yorumculara aldanmayın arkadaşlar. İzlemek istiyorsanız çok güzel vakit geçirirsiniz.
0
1 year ago
furkandr profile photo
furkandr
filmini izlemeyin kitabını okuyun veya kitabını okuduysanız filmini sakın izlemeyin çünkü kitabına göre çok kötü bi film
1
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Görevini yaparken uyguladığı sertlikten dolayı bir taşra görevine sürülen tecrübeli polis müfettiği Niemans ile genç yardımcısının korkunç şekilde işlenmiş seri cinayetleri çözme çabası olayların giderek karmaşıklaşmasıyla içinden çıkılmaz bir hal alır.Kitapları Türkiye'de de çok satan Jean-Christophe Grangé'ın ilk kitabı olan Kızıl Nehirler, Fransa'nın usta yönetmen-oyuncu ekibiyle başarılı bir gerilim filmi olarak beyazperdeye aktarılmış.
0
over 2 years ago

Who liked Les rivières pourpres

Who wishlisted Les rivières pourpres

Shelves that Include Les rivières pourpres

Interesting content shared about Les rivières pourpres

^ Back to Top