Les triplettes de Belleville (The Triplets of Belleville) (2003) poster

Les triplettes de Belleville (2003)
(The Triplets of Belleville)

Tags
Director
Country
France
Runtime
78 minutes
eminuk Champion, babaannesi tarafından büyütülen bisiklet delisi bir çocuktur. Torunundaki potansiyeli gören kadın, çocuğu dünyaca ünlü bisiklet yarışı Tour de France'a hazırlamaya başlar. Fakat yarış esnasında iki gizemli siyahlar giyinmiş adam Champion'u kaçırır. Madame Souza ve sadık köpeği Bruno onu kurtarmak için hazırlanırlar. Arayışlar onları okyanusın öbür ucundaki 'Belleville' adındaki dev megapole götürür. Orada 1930'ların tuhaf müzikhol yıldızlarından "Belleville Üçlüsü"yle karşılaşırlar, yıldızlar Souza ve Bruno'ya yardımcı olurlar.

Trailer not available.

berna95 profile photo
berna95
Sessizliğiyle geren, çizim detaylarına hayran bırakan, Amerikan yaşam stiline inceden giydiren Fransız animasyonu. Çocuklar için fazla durağan ve derin bir hikayeye sahip. Yetişkinlerin zevk alacağı bir yapım.
0
9 months ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Popülerlik, şan şöhret, televizyon dünyasına eleştirilerle başlıyor film. Yine bir eleştiri dizisi olarak devam ediyor. İnsanları yarış atlarına hatta robotlara çeviren bir baskıdan bahsediyor. Bize sınav dönemlerimizi hatırlatır belki. Herkesle yarış halinde olan bir takım genç ve bununla eğlenen ya da umursamayan insanlar. Fast food, adaletsizlik, çarpık kentleşme. Fransız ve Amerika göndermeleri... Gerçekten zevkli güzel bir animasyon. :)
5
11 months ago
potakal profile photo
potakal
bilerek, sinir bozsun rahatsız etsin diye aşırı çirkin çizilmiş insanlarından(ki bunu da filmin olayına uydurmuşlar) ben gibi rahatsız olmazsanız oldukça hoş ve farklı bi hikayesi var. mesaj verme şekli çok uçuk kaçık sanırsam ödülleri de burdan toplamış, alışagelmişin dışında çünkü. güzel güzel (:
1
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Farklı bir animasyon.Fakat izlerken sıkıldığımı da gizleyemeyeceğim.
1
2 years ago

Who liked Les triplettes de Belleville

Who wishlisted Les triplettes de Belleville

Shelves that Include Les triplettes de Belleville

Interesting content shared about Les triplettes de Belleville

^ Back to Top