Lethal Weapon (1987) poster

Lethal Weapon (1987)

Director
Country
USA
Runtime
110 minutes
cinemarty Los Angeles polis teşkilatı dedektiflerinden Çavuş Roger Murtaugh (Danny Glover), 50 yaşına girdiği günlerde artık emekliliği düşünürken, Vietnam savaşından tanıdığı bankacı arkadaşı Michael Hunsaker’ın kızının öldürülmesini soruşturmaya başlar. Soruşturmayla birlikte yeni de bir ortağı olur. Çavuş Martin Riggs (Mel Gibson), karısını trafik kazasında kaybettiğinden beri intihar eğilimleri içinde olan çılgın karakterli bir polistir. Soruşturma ilerledikçe, ipuçları onları Gölge Şirketi adında, Vietnam dönemi paralı askerlerinden oluşan bir gruba ulaştırır. General Peter McAllister liderliğindeki bu grup, Los Angeles bölgesine eroin getirmekte ve dağıtmaktadırlar. Kahramanlarımız kendilerini, basit bir cinayeti araştırırken, onları öldürmeye çalışan bir grup terörist ile savaşa girmiş bulurlar.

Trailer not available.

Brook profile photo
Brook
Doğum tarihimi gözüme sokan bir film daha dediğimdir. Sonra seri halde gözümü kör etmeye devam ettiler ama izlenilesi be :)
1
5 days ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Çok güzel bir aksiyon serisi. Mel Gibson psikopat polis rolünü çok iyi oynamış Danny Glover da bir o kadar başarılı.
1
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Los Angeles Polis Dedektifi Roger Murtaugh emekliliği düşünürken Vietnam Savaşından tanıdığı arkadaşının kızının vurulması üzerine, bu cinayeti soruşturmaya başlar. Bu soruşturmayla birlikte yeni bir ortağı da olur. Çılgın Polis Martin Riggs. O da karısını kaybettiği günden bu yana devamlı olarak intihar eğilimi içerisindedir. Soruşturma ilerledikçe Vietnam dönemi paralı askerlerinin oluşturduğu bir grubu bulurlar.İkili basit bir cinayet soruşturması üzerindeyken terörist bir grup tarafından öldürülme tehlikesi ile karşı karşıya kalırlar.
0
over 2 years ago

Who liked Lethal Weapon

Who wishlisted Lethal Weapon

Shelves that Include Lethal Weapon

Interesting content shared about Lethal Weapon

^ Back to Top