Little Boy (2015) poster

Little Boy (2015)

Tags
Country
USA
Runtime
106 minutes
madameasena Little Boy , ikinci dünya savaşı dönemini anlatan film küçük bir çocuğun savaştan babasının canlı olarak geri dönmesi için neler yapabileceğini konu alıyor. Sıcak savaş döneminde insanlara kendini sevdirmeyi başaran ve bir nebzede olsa savaş döneminde insanlara sevgiyi hatırlatan little boy lakaplı çocuk her zaman bir umut olduğunu ve istenilince her şeyin mümkün olduğunu insanlara gösteriyor. 1940’lı yıllarda yaşanan bu trajedik savaş dönemini 8 yaşındaki bir çocuğun gözünden izleyeceğiz.

mrtks89 profile photo
mrtks89
Bir yanda savaşın yıkımı ve vahşeti, diğer yanda bir çocuğun masumiyeti.. Gerçekten güzel bir film.
0
30 days ago
Sefa profile photo
Sefa
Babasız Büyüyen Birisi Olarak Baba ve Çocuk Konulu Filmler Her Zaman Beni Etkilemiştir. Duygulandırdı. İzlemenizi Tavsiye Ederim.
0
1 year ago
IlayDE profile photo
IlayDE
Toplumda, kız çocuklar baba düşkünü, erkek çocuklar anne düşkünü diye yaygın bir inanış vardır. Bu inanışın aksini ispatlayan bir film. Küçük bir çocuğun (ki gerçekten küçük) babasına kavuşma arzusuna, yılmadan çabalamasına tanık olacaksınız. Arada insanlık dersleri veren diyaloglara ve görsel karelere dikkat edin. Keyifle sıkılmadan izleyebileceğiniz bir film. İyi seyirler....
0
1 year ago

Who liked Little Boy

Who wishlisted Little Boy

Shelves that Include Little Boy

Interesting content shared about Little Boy

^ Back to Top