Lo imposible (The Impossible) (2012) poster

Lo imposible (2012)
(The Impossible)

Country
Spain
Runtime
114 minutes
PalavraUstuAzSinema Maria (Naomi Watts) ve Henry (Ewan McGregor) ailece yeni yılı karşılamak üzere Thailand'a tatile giderler. Tam sahildeki güzel evlerinin tadını çıkarıyorken dünyaları bir anda tepetaklak olacaktır. En korkunç ve yıkıcı doğal afetlerden birisi olan, şiddetli depremin tetiklediği dev tsunami dalgaları üzerlerine gelmektedir. İşte bu onların hayatta kalma hikayesi...ALINTIDIR

Bhrpst profile photo
Bhrpst
Gözlerim dolu dolu izledim filmi. Etkileyici bir hikaye gayet etkileyici bir biçimde yansıtılmış. İmkanınız varsa büyük ekran izleyin filmi. İyi seyirler şimdiden.
1
11 days ago
Philosophy profile photo
Philosophy
Keşke bu kadar zamandır ertelemeseydim dediğim filmlerden birisi. Etkilenmek az kalıyor. Gerçek hayattan esinlenerek uyarlansada senaristin eklediği kısımlar bile yenilir yutulur değil. Görsellik, makyajlar sahneler o kadar geçekçi ki sanki orada gibisiniz. Oyuncular sanki gerçek hayatta da aileymiş gibi duygusunu yaşatmış. Hem ağlayacağınız ve mutluluğun bir kez daha yaşanacağını görebileceğiniz bir film.. Ertelemeyin izleyin..
0
7 months ago
EDITOR profile photo
EDITOR
HEYECANLI BİR BELGESEL GİBİ Tusunami bazlı gerçek hayattan alınmış bir hikaye. Afet görüntüleri oldukça inandırıcı. Film yer yer duygusallaşıyor.
0
over 1 year ago
Ovuzo profile photo
Ovuzo
Tarihin en büyük felaketlerinden birini fona alan bu yapım on binlerin hayatını kaybettiği 2004 yılındaki tsunami esnasında hayatta kalmayı başarabilen bir ailenin hikayesini anlatıyor. Pek çok kişi tarafından tek bir aile etrafında dönen hikaye geride hayatını kaybetmiş insanlara saygısızlık olarak şeklinde yorumlara maruz kaldı. Yönetmenliği üst seviye olan film, Naomi Watts’a Oscar adaylığı da getiren, son derece zorlayıcı fiziksel koşullar altında icra ettiği performansı ile yakın dönemin hatırlanası filmlerinden biri.
1
2 years ago
otekiben profile photo
otekiben
klasik bir afet filmi olsa da, izlerken etkilendim.
0
2 years ago
cinemarty profile photo
cinemarty
Sinema salonunda filmin atmosferinden istem dışı hareketler yapmama neden olan ender filmlerden biri. Ses efektleri , oyuncuların adeta olayı yaşarcasına sergiledikleri performanslar tüylerimin diken diken olmasına yetti de arttı Genç oyuncu Tom Holland'ın oyunculuğu ayrı bir dikkatle izlenmesi gerek, Naomi Watts'ında performansını es geçemeyeceğim. Not: Bu filmi TV'de yada DVD'de izlerseniz o atmosferi hissedemeyebilirsiniz!!!
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
gerçek olayın filmi.sanki o anlar kamera ya çekilmiş gibiysi.herşey çok gerçelçiydi..güzel yapmışlar.8/10
1
over 2 years ago

Who liked Lo imposible

Who wishlisted Lo imposible

Shelves that Include Lo imposible

Interesting content shared about Lo imposible

^ Back to Top