London Has Fallen (2015) poster

London Has Fallen (2015)

Director
Country
USA
Runtime
99 minutes
KerseL İngiltere başbakanı gizemli bir şekilde hayatını kaybedince, bütün batı dünyası liderleri cenaze törenine katılmak üzere Londra'nın yolunu tutarlar. Fakat dünyanın bu en fazla korunan yeri, bir anda liderler için ölümcül bir tuzağa dönüşür. Amerika başkanı, onun zorlu gizli servis başı ve hiç kimseye güvenmeyen bir İngiliz MI-6 ajanı bu ölümlerin durdurulacağına dair umudu olmayan insanların, yegane umutları olacaklardır.

desequilibrado profile photo
desequilibrado
Gereksiz abartılmış bir film.. O kadar ülkenin başkanı ölürken abd başkanı imkansız yerlerden kurtuluyor özelliklede son sahnede :)
0
1 month ago
mtufan profile photo
mtufan
spoiler sayılabilir ---->caunter strike izliyor gibi hissettim. gamer filmine fazla benzemiş. bir ara kamerayı silahın üstüne bile takmışlar gibiydi. aksiyon bol serpiştirilmiş ve doyurucu. geniş çaplı efektler biraz yapay olsa da kamera üzerinde çok durmayıp geçiştiriyor. istifa sahneleri neden konmuş anlamadım. saçma geldi. daha büyük vatansever mi oldu mike istifa etmeye kalkıp etmeyince.bence gazla çalışır halde. zaten bir önceki filmde mike nin vatanseverliği anlatılmıştı gereksiz sahne bence. neyse kötü karakterlere ve suikast öncesine önem verilmemiş. bence gerekli sekanslardı. ayrıca polis kuvvetlerine bu kadar sızılmış olması rahatsız etti, bunun farkedilmemiş olması daha da rahatsız etti. sanki polisler saldırıya geçmiş gibi. filmin sonunda herkesin sevinmesini garipsedim. bunun yerine suikast planını göreydik keşke. bir de arkadaş sanki savaş var şehrin her yeri duman altında. 3 çıkmaz herhalde ama istifa da etmedi ki. sivil halk için çok ölü var deniyor ama görüntüde yoklar. bu kadar mı gereksiz buldunuz yani. butler in "gene bu herifi kurtarmak bana kaldı eee gidem bari bekletmeyem" tarzındaki oyunculuğu takdirimi aldı. ayrıca espri işini bir karakter koyup ona yükleyin lütfen. mike karakterine verilen espri yükü fazla ağır.
0
1 month ago
EliteBrains profile photo
EliteBrains
Sadece aksiyon açısından bakarsanız çekimler iyi ve bol bol aksiyon var. Bunun dışında klasik 'Amerika olmazsa dünya da olmaz' Amerikasız dünya bir hiçtir' vb bol bol propaganda mesajları içeren bir film.
0
5 months ago
mrfaruk profile photo
mrfaruk
Gerard Butler abimizin yamuk ağzı için izledim ::
0
5 months ago
phoeniks profile photo
phoeniks
Aksiyon hiç durmadı çok heyecanlıydı gerçi ama bu kadar propaganda yapılması fazlasıyla gözümüze sokulması açıkça rahatsız etti.
1
6 months ago
TheDude profile photo
TheDude
bu kadar zayıf oyunculuk, bu kadar gülünç diyaloglar ve replikler, bu kadar zayıf kurgu... 3. sınıf aksiyon, 2. sınıf absurd komedi filmi olmus.
1
7 months ago
atillalkan profile photo
atillalkan
yaşasın amerika wuhuu 2. yarısını kör olarak izledik
devam filmini hayatta izlemem leş bir filmdi.
3
8 months ago
cerencambaz profile photo
cerencambaz
haaarikaydııı
1
8 months ago
KerseL profile photo
KerseL
Filmin özellikle ilk yarısı çok iyiydi , ikinci yarısının çoğu çok karanlık geçiyor yoksa bütüne bakıldığında soluksuz izlenen aksiyon dolu bi film ...
1
8 months ago

Who liked London Has Fallen

Who wishlisted London Has Fallen

Shelves that Include London Has Fallen

Interesting content shared about London Has Fallen

^ Back to Top