Lone Survivor (2013) poster

Lone Survivor (2013)

Director
Country
USA
Runtime
121 minutes
Blacklion Yıl 2005. Haziran ayının son haftası son derece önemli bir olaya ev sahipliği yapacaktır. 'Red Wing' operasyonu için seçilen dört kişilik bir SEAL ekibi, Taliban'ın lideri Admad Shad'ı ölü ya da diri ele geçirmek zorundadır. Afganistan'ın Kunar bölgesine gönderilen askerler, kendilerine oldukça güvenseler de operasyonları bekledikleri gibi ilerlemeyecektir. Taliban üyeleri tarafından başlatılan bir kuşatma sırasında ekipteki askerlerden 3'ü ölümcül şekilde yaralanır ve sadece biri kurtulmuş olur. Hayatta kalan asker, köylülerin evlerine sığınarak kendisini bulacak bir kurtarma timini beklemeye koyulur. Ancak geride bıraktığı üç arkadaşının başına gelenlerin ağırlığını düşündükçe işler katlanılmaz bir hal almaya başlar. Filmin yönetmen koltuğunda Hancock filminin yönetmeni ve aktör Peter Berg, başrollerinde ise Mark Wahlberg, Taylor Kitsch ve Eric Bana bulunuyor.

alicancam profile photo
alicancam
Biraz çatışmalı falan film izlemek istiyorsanız açın izleyin. Başla bir özelliği yok. Kötü değil ama böyle..
0
7 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Film gerçek hayattan alıntı olduğu için sonunu en başından biliyorsunuz ama marifet de böylesi bir filmi sürükleyici kılmak. Savaş filmlerinin gereksiz uzunluğu, aksiyon gelene kadar askerlerin tüm pisliklerini izlemek zorunda bırakması, Amerikan askerlerini ovmek uğruna başka bir şeye donusmesinden bikmistik. Bu film olay budur ve böyle yaşanmıştır diyor, sıkmadan, uzatmadan, abartmadan. Hayran kaldığım bir çok savaş filminin yanında pek ehemmiyeti olmasa da, nefret ettiklerimle kıyasladigimda güzel bir noktada. Vaktinizi ayırabilirsiniz.
1
over 1 year ago
monty95 profile photo
monty95
film baştan sona çok güzel, oyunculuklar senaryo sahnelerdeki gerçeklik gerçekten çok iyi ama ama ama; bu filmin ismi nasıl lone survivor(yalnız kurtulan) olur anlamıyorum. bundan sonra spoiler olabilir.
2
almost 2 years ago
Sekyazar profile photo
Sekyazar
film olarak güzel ama senaryonun temeli yok bu tarz filmlerin asıl ülkemizde olması lazım biz özgürlüğümüz için savaştık her zaman onlar ise siyasi çıkarlar,petrol vb ama adamlar bunu bile kahramanca gösterip herkese izletiyorlar
0
2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Harika bir biyografik dram filmi. Savaş sahneleri de çok başarılı. Bu tarzları sevenlere kesinlikle tavsiye ederim.
0
2 years ago
madcat profile photo
madcat
izle...
0
2 years ago

Who liked Lone Survivor

Who wishlisted Lone Survivor

Shelves that Include Lone Survivor

Interesting content shared about Lone Survivor

^ Back to Top