Looper (2012) poster

Looper (2012)

Director
Country
USA
Runtime
119 minutes
cinemarty Gelecek zamandayız; 2072'de. Zamanlar arasında yolculuk gerçek olmuş, ama yasa dışı olarak karaborsacıların eline düşmüştür. Teknolojiyi elinde tutanlar ne zaman birinden kurtulmak isterlerse onu 30 yıl geriye, 2042'ye göndererek "Looper" adı verilen bir grup suikastçıya öldürmesi için "paketler". Bu grupta yer alan suikastçılardan biri olan Joe için 2042'de zengin hayatı gayet yolunda gitmektedir; ta ki karşısına öldürmesi için 2072'den gelen yaşlı Joe çıkıncaya kadar...

yahsiii07 profile photo
yahsiii07
Film çok büyük beklenti ile başlıyor sonra sıradanlaşıyor fakat finalde çok güzel bir şekilde vurgun yapıyor.. Senaryoda kopukluk olmaması açısından film gereğinden uzun olmuş, bu da bazı sahnelerde sıkabiliyor. Ama zamanda döngü konusunu çok açık ve anlaşılır bir şelkilde işlemiş. 8/10
3
12 months ago
bahmetp profile photo
bahmetp
Konusu bakımından ilgi çekici. insan diyor böyle bi senaryo kimin neden aklına gelir diye başlarda ama sonrasını klişeye bağlıyor ve öyle aman aman scfi ve aksiyon değil ama emily blunt ve ünlü isimler var bana fark etmez izlerim diyorsanız bi izlenesi var filmin.
0
over 1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
DEĞİŞİK SENARYO İLGİYLE İZLETTİRİYOR Bruce Willis ve Joseph Gordon Levitt in uyumları çok iyi. Heyecan hep dorukta.
0
over 1 year ago
dogukan.e profile photo
dogukan.e
Gelecek zamandayız; 2072'de. Zamanlar arasında yolculuk gerçek olmuş, ama yasa dışı olarak karaborsacıların eline düşmüştür. Teknolojiyi elinde tutanlar ne zaman birinden kurtulmak isterlerse onu 30 yıl geriye, 2042'ye göndererek "Looper" adı verilen bir grup suikastçıya öldürmesi için "paketler".
Konusu klişe gibi görünse de farklı olmayı becermiş bir film.
e bruce willis de var daha ne olsun.
0
over 1 year ago
alicancam profile photo
alicancam
Tam olmamış gibiydi. Sanki biraz eksik gibi.
0
almost 2 years ago
Peris profile photo
Peris
Kıymetini yıldızlararasını izledikten sonra anladım :/
0
2 years ago
eskon profile photo
eskon
anlaşılması güç bir film.
1
2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Rian Johnson'ın Brick / Asi Gençlik ve Bloom Kardeşler filmlerinden sonra çektiği Tetikçiler, zamanda yolculuğun mümkün olduğu 2077 yılında geçiyor. Yasadışı ilan edilen bu zamanda yolculuğu yalnızca mafya kullanmakta ve ortadan kaldırmak istediklerini geçmişe yollayarak tetikçiler tarafından öldürülmelerini sağlamaktadır. Gelecekten gelen kurbanları öldüren uzman tetikçilerin en iyilerinden biri Joe'dur. Ne var ki, Joe'nun yeni kurbanı, 30 yıl sonradan gelen kendisidir. Hedefini öldüremeyen Joe, bu işi çözmelidir, yoksa kendisi de öldürülecektir.
0
over 2 years ago
starch profile photo
starch
Hiç tarzım değil ama çok güzeldi.
1
almost 3 years ago
Joker profile photo
Joker
Could have been a legendary one. Very interesting story but kind of wasted......
0
over 3 years ago

Who liked Looper

Who wishlisted Looper

Shelves that Include Looper

Interesting content shared about Looper

^ Back to Top