Los cronocrímenes (Timecrimes) (2007) poster

Los cronocrímenes (2007)
(Timecrimes)

Director
Country
Spain
Runtime
92 minutes
oguzhanozcan Hector karısıyla yeni bir eve taşınmakta olan, kendi halinde bir adamdır. Bir gün dürbünüyle etrafı incelerken ormanda çıplak yatan bir genç kız görür. Oraya gittiğinde suratında pembe bandaj olan bir adam ona arkadan saldırır. Ardından bir kovalamaca başlar. Kovalamaca ile birlikte Hector kendini tekrarlayan ve ne olduğunu anlamaya çalıştığımız bir maceranın içinde bulur

Novella profile photo
Novella
kafam çok güzel oldu film bittikten sonra- yazana bravo diyorum. senaryonun sıkıntıları mevcut fakat hem orjinal yazılmış hem de az rastlanır sayılabilecek türden bir hikaye kurgulanmaya çalışılmışken bu mevcut sıkıntılardan bahsetmek; gereksiz yere filmin fiyakasını bozma dangalaklığı olur gibime geliyor. Sonuç; beğendim.
2
6 months ago
yahsiii07 profile photo
yahsiii07
Zamanda döngü konusunda oldukça başarılı filmlerden birisi ve bu türde en beğendiklerim arasına girdi. Düşük bütçeli, oldukça az efektli,  kısmende olsa mantık hatası olan ama senaryo açısından güzel bir film. Bu türdeki filmlerde mantık hatası olmazsa olmaz diye düşünülürse senaryoya odaklanıp keyfini çıkarabilirsiniz. Birde bu İspanyollar cidden guzel senaryo yazıyorlar bu filmden sonra iyice emin oldum.
3
7 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Bu İspanyollar bu tarz filmlerde baya iyiler. Filmi beğendim. Tek hoşuma gitmeyen başrol oyuncusunun surat ifadelerinin yapayligiydi. Adamın korkması korkma değil, şaşırması şaşırma değil. Her şeye rağmen iyi vakit geçirdiğimi soylemeliyim.
5
9 months ago
phoeniks profile photo
phoeniks
çok iyiydii zaman yoculuğu çok iyi kurgulanmış gerçekten beğendim başarılı
1
10 months ago
oguzhanozcan profile photo
oguzhanozcan
Konusunu okursanız veya birisinden film hakkında bilgi alırsanız izlemeye gerek görmeyeceğiniz fakat izledikten sonra bunu neden izlemedim şimdiye kadar diyeceğiniz enteresan film. Film düşük bütçeyle kaliteli bir prodüksiyon olabileceğinin ispatıdır.
2
12 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Gerçekten sağlam bir yapım olmuş. İspanya filmleri beni etkilemeye devam ediyor. Bence kesinlikle izleyin, kaçırmayın. Afişe sakın aldırmayın. Zaman yolculuğu konusu ilginizi az da olsa çekiyorsa hiç bekletmeyin derim.
5
over 1 year ago
yigidoo profile photo
yigidoo
izleyin izlettirin muhteşem bir kurgu!!
0
over 1 year ago

Who liked Los cronocrímenes

Who wishlisted Los cronocrímenes

Shelves that Include Los cronocrímenes

Interesting content shared about Los cronocrímenes

^ Back to Top