Love, Rosie (2014) poster

Love, Rosie (2014)

Director
Country
Germany
Runtime
102 minutes
Ricky.McFloyd Rosie ve Alex 5 yaşından beri birbirlerinin en iyi dostu olmuştur; bu yüzden aralarında aşka ve sevgili olmaya dair hiçbir ihtimal olmamıştır. Ama ne zaman olay sevgili seçimlerine gelse, birbirlerinin en büyük düşmanı olmuşlardır. 18 yaşında yapılan bir seçim, kaçırılan bir fırsat ise hayatlarını bambaşka yönlere sürükler. Ama aralarındaki bağ, kilometrelerce mesafeye, akıp giden zamana yenilmez. Bu arada hayal kırıklıklarıyla sonuçlanan ilişkiler, evlilikler, boşanmalar da cabası… Birbirlerini yeniden bulduklarında ikinci bir şansları olacak mı yoksa her şey için çok mu geç kaldılar? Cecelia Ahern'in "Where Rainbows End" adlı çok satan romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini Christian Ditter üstlenirken, oyuncularda Sam Claflin ve Lily Collins başrolleri paylaşıyor.

pinkcrow7 profile photo
pinkcrow7
Vasat bir film.
0
2 months ago
hilfulfudul profile photo
hilfulfudul
Yeni taşınan üst komşumuzla arkadaşlık kurabilmek için film hiç tarzım olmamasına rağmen tavsiyesi üzerine izledim. Çok çok vasattı. Artık üst komşumuzla da arkadaş olmayı düşünmüyorum. Bu kadar vasat ve sıradan bir filmi ''çok çok harika mutlaka izle'' diye tavsiye ediyorsa o da vasattır. Tabi ki ''film nasıldı?'' diye sorduğunda ''klişeden geçilmiyordu, zaman kaybı, izlemesem bir şey kaybetmezmişim'' demiycem.
0
4 months ago
Gofi profile photo
Gofi
hissettiklerini söylemeyi erteleme yoksa beraber yaşayacağın zamandan çalmış olursun mesajını çok güzel veren bi film. filme tek kelime ile bayıldım, bi de sam faktörü var tabii ki :)
7
5 months ago
GoodDaySunShine profile photo
GoodDaySunShine
pembe dizi gib romantik komedi.. Dizilerde de bi türlü bir araya gelemiyorlar ya öyle bişi. Izlesen de oluur izlemesen de derim. Sen bilirsin..
0
7 months ago
hezarfen profile photo
hezarfen
yapılan bir hata yüzünden resmen çorap söküğü denilen şeyi yaşadılar konu ve müzikleri ve tabi ki Sam Claflin ve Lily Collins harikaydı romantik film arayanlara tavsiye edilir
4
7 months ago
UNALILK profile photo
UNALILK
İşte tüm romantik komedi filmlerini topla, sonra çarp ve böl sonuç bu film... Harika olmuş ...
12
7 months ago
starch profile photo
starch
Mekanlar ve müziklere bayıldım. Hoş bir romantik komedi..
7
7 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Hoş bir romantik komedi filmiydi, sürekli birbiri için geç kalan iki çiftimiz var :) Bu tarz filmleri izlerken çok yüksek beklentilere girmem ama izlerken keyif aldım. Yıllara göre müziklerin seçimi falan da çok hoşuma gitti ayrıca. 7/10
3
1 year ago
husevni profile photo
husevni
Burnunun ucundakini görememek,görseniz de kendinize itiraf edememek, etseniz bile bu duyguyu yalnız yaşamaya mecbur olduğunuzu hissettiren film.Konuşmak her şeyin çözümüdür derler ama yılların getirdiği dostluk ne olacak, ya kaybederseniz?
2
1 year ago
someunrefl profile photo
someunrefl
bana çok benzerlik göstermediğini bilsem de one day'i anımsattı biraz
1
1 year ago
Lioness profile photo
Lioness
Nasıl bir şey bu ya sürekli bir birine geç kalmak.. Filmin sonunda derin bir "OHH BEAA" çektinden sonra sanki sevdiğine kavuşan sizmişsiniz gibi "SONUNDA" diyorsunuz :p
2
over 1 year ago
hexagon profile photo
hexagon
ben olumsuz yorumlara rağmen filmi samimi ve güzel buldum..
3
over 1 year ago
nihan.dideden profile photo
nihan.dideden
hayallerinin peşinden git,aşkının peşinden git...mesajı veren klasik filmlerden olmuş.bunun gibi çok fazla film var ve bu farklıydı mutlaka izleyin diyemiyorum.
0
over 1 year ago
EliteBrains profile photo
EliteBrains
''seni seviyorum'' demek için geç kalma, hayat geçiyor izleyici olma, kalbinin sesini dinle mesajını güçlü ve sevimli bi şekilde veren film, izleyin gözünüzün önünde duranların değerini daha iyi kavrarsınız :)
4
over 1 year ago
Dileks profile photo
Dileks
Nasıl bir ruh hali ile izledim bu filmi (ileri sardırarak)halen anlamıyorum. Kendimi kınıyorum. Halen izlemeyi düşünen varsa, kendisi bilir.
2
over 1 year ago

Who liked Love, Rosie

Who wishlisted Love, Rosie

Shelves that Include Love, Rosie

Interesting content shared about Love, Rosie

^ Back to Top