Magnolia (1999) poster

Magnolia (1999)

Country
USA
Runtime
188 minutes
PalavraUstuAzSinema San Fernando Valley'de sıradan bir günde ölmek üzere olan bir baba, genç karısı, bir erkek bakıcı, kaybolmuş ünlü bir oğul, aşık bir polis, dahi bir çocuk, eskiden dahi bir çocuk olan bir adam, bir şov programı sunucusu ve yabancılaşmış bir kız bir hikayenin farklı parçalarında yerlerini alacaklardır. Bu insanlar, unutulmaz bir heyecanla sonlanacak bu gün içinde, şans, hareket, geride bırakılan zaman ve rastlantılar yumağında adeta birbirlerinin hayatlarının içinden zikzaklar çizerek geçecek ve birbirlerini çözümleyeceklerdir. ALINTIDIR

Ubuntu profile photo
Ubuntu
3 saatlik Mozart bestesinin sahneye dur duraksız uygulanışı gibi. Sizi karmaşanın içinde karmaşaya sokuyor ve sonra sıkıca tuttuğu kollarınızı bırakıyor. Müziklerin doğal hayatın seyrinin içine sokularak kullanılışı, Thomas Anderson'ın kabiliyetinden başka bir şey değil. Bazen bağırarak uyanmak istiyorsunuz fakat artık rüyaların gerçekliğine inanıyorsunuz.
3
7 months ago
TolgaKARA profile photo
TolgaKARA
Tuhaf bir film süresinin uzun olması da çok fazla kişinin hayatını anlatması ve bu hayatların birbirleriyle kesişmesiyle alakalı. Hayatın acı tarafını anlatan bir film.
0
almost 2 years ago
alidogan profile photo
alidogan
Film çok uzun ve sıkıcı ancak, "kurbağa yağma" sahnesi oldukça etkili çekilmiş, filmi bırakıp, sadece o sahne izlenebilir....
0
almost 2 years ago
k.ali profile photo
k.ali
Süresi uzun ve izlemesi zor bir film olmuş. Merak unsuru sayesinde sonuna kadar izlense bile anlaşılması için biraz kafa yormak gerekiyor sanırım. Bu filmle benzerlik taşıyan Crash filmine göre ucunu bir hayli açık bırakmış.
1
2 years ago
MinDFoRCe profile photo
MinDFoRCe
Ağır tempoda ve çok uzun süren bir film olduğu için çoğu izleyiciyi sıkacaktır ve beğenilmeyecektir. Oysa ben beğendim. Bittikten sonra bir tat bıraktığından dolayı belki de.
0
over 2 years ago

Who liked Magnolia

Who wishlisted Magnolia

Shelves that Include Magnolia

Interesting content shared about Magnolia

^ Back to Top