Man Up (2015) poster

Man Up (2015)

Director
Country
UK
Runtime
88 minutes
starch Bir kadın şansını kullanır ve sürpriz bir randevuya gitmek için başkasının yerine geçer. Man Up filminde, Amerikalı oyuncu Lake Bell’in canlandırdığı ve “romantizm için çok yaşlı olduğunu” düşünen 34 yaşındaki Nancy’nin hayatında, Londra’ya dönüş treninde karşılaştığı Jessica sayesinde hiç beklemediği bir değişiklik olur. Bir karışıklık nedeniyle Jessica’nın Jack ile olan “kör (sürpriz) randevusuna” Nancy gider.

elganja. profile photo
elganja.
imon Pegg, komedi anlamında oldukça beğendiğim bir isim. Espirleri, mimikleri, hal ve hareketleri ile filmlere eğlence katan bir isim. Konusunu filan da çok okumadım filmin. Eğlenmek için açıp izledim.

Film yanlış bir buluşma sonucu birbirlerini tanıyan iki kişinin hikayesini anlatıyor. Aslına bakılırsa oldukça basit bir hikaye ve kurgusu var. Ne olacağını ve nasıl gelişeceğini herkes tahmin edebilir. Basit ve yalın. Çok sevdiğimi söyleyemeyeceğim. Nedenlerinden biri ise bir komedi filminden bir kaç yerdeki gülümsemenin dışında, yüz kaslarımı çalıştıracak bir olayın yaşanmaması. Evet bazı komik olaylar var ama sadece ufak bir gülümseme yaratıyor. Fazlası yok.

Yavaş ve ağır ilerliyor, klasik akşamları televizyonda izleyebileceğiniz ortalama bir komedi filmi. Zaman geçirmek adına izlenebilir belki ama pek bir şey beklemeyin derim ben. İyi seyirler...
0
4 months ago
EsraG. profile photo
EsraG.
Mutlu hissettiren, güldüren, hüzünlendiren ayrıca müzikleri harika olan tam anlamıyla bir romantik-komedi.
6
9 months ago
phoeniks profile photo
phoeniks
çok eğlenceliydi bayıldım ben bu filme yapbozunu birleştirmek için ışık saçan parçalarını köşelere yerleştirmek ile başla:))
4
12 months ago
gangrel profile photo
gangrel
eğlenceli
0
1 year ago

Who liked Man Up

Who wishlisted Man Up

Shelves that Include Man Up

Interesting content shared about Man Up

^ Back to Top