Maps to the Stars (2014) poster

Maps to the Stars (2014)

Tags
Director
Country
Canada
Runtime
111 minutes
SuAgaoglu Agatha Weiss, kadife eldivenler takan garip görünüşlü bir kızdır. Los Angeles’a twitter üzerinden tanıştığı bir menajer ile tanışmak için gelmiştir. Orta yaş bunalımındaki Havana Segrand, annesinin hikayesinin anlatıldığı bir filmde istediği rolü kapmak için sıra dışı tekniklerle çok çalışan bir oyuncudur. Şöhretin şımarttığı çocuk oyuncu Benjie Weiss’in babası Dr. Stafford Weiss ve annesi Christina Weiss ise şöhretler camiasında tüm sertliği ile yıkılmadan duran bir aile tablosu çizmektedirler. Limuzin şoförlüğü yapan Jerome Fontana’nın asıl arzusu ise kendi yazdığı senaryoları okutabilmektir… Hollywood’un ışıltılı görünen acımasız ve aldatıcı dünyası bu insanların ortak kesişme noktası olabilir mi? Hollywood yaşam tarzını ve genel anlamda şöhret/oyunculuk kültürünü en sert yanlarıyla ele alan film.

otekiben profile photo
otekiben
öncelikle, çok beğendim. başta karakterleri olmak üzere, her şeyiyle tam bir cronenberg filmi. ne olup bittiği hakkında pek açıklama çabasına girmemesi eksik kalmış hissi verir gibi olsa da; gizem olayını güçlendirdiği için etkileyiciliğini arttırmış.
john cusack dışında sırıtan bir oyuncu performansı yok bence.
arızalı karakter olayı yavaş yavaş mia wasikowska'ya yapışıyor gibi. zaten beğendiğim bir oyuncuydu; senaryo seçmeye başladıysa ve bu roller şansa karşısına çıkmıyorsa eğer, hayranlığım daha da arttı.
bir önceki cronenberg filminde bir limuzinin arkasında kapitalizmi ve genel anlamda hayatı sorgulayan milyoner olarak izlediğimiz robert pattinson'ın limuzin şoförü olarak karşıma çıkması bana komik gelen bir detay.
2
almost 2 years ago
CagoTR profile photo
CagoTR
julianne moore oyunculuğu dışında amaçsız bomboş bir filmdi.
0
almost 2 years ago

Who liked Maps to the Stars

Who wishlisted Maps to the Stars

Shelves that Include Maps to the Stars

Interesting content shared about Maps to the Stars

^ Back to Top