Mary Poppins (1964) poster

Mary Poppins (1964)

Director
Country
USA
Runtime
139 minutes
starch Banks ailesi dadılarının işten ayrılmasının ardından çocukları Jane ve Michael ile ilgilenecek yeni bir dadı bulmanın telaşındadır. Bir süre sonra karşılaştıkları Mary Poppins isimli dadı, görünüşünün aksine sürprizlerle dolu bir kadındır. Görevi kabul eden Mary Poppins kısa süre sonra tüm gerçeküstü yeteneklerini sergilemeye başlar. Sihirli güçlere sahip olan Mary Poppins sihirli şemsiyesini kullanarak uçabilmektedir. Süper dadı bu yolla çocukları da mucizevi yolculuklara çıkarmaktadır. Onları farklı maceralara sürükleyen dadının tek şartı bu büyülü yolculuklardan ailelerine bahsetmemeleridir. Ünlü bir müzikal olan Mary Poppins'ten sinemaya uyarlanan film kaynağını Travers'ın aynı isimli kitabından almıştı.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Çok keyifli bir film. Zamanının Disney havasını tamamen yansıtıyor. Oyuncular çok tatlı. Ailecek varsa çocuklarınızla küçük kardeşlerinizle keyifle izleyebileceğiniz bir film :)
3
8 months ago
KlaketKafa profile photo
KlaketKafa
Cıvıl cıvıl bir film *.* Yenisinin çekilebileceği yönünde haberler okudum, umarım gerçekleşir. Yenisi için benim "dream cast" im: Poppins için Emily Blunt, Bert için de Glee'de Mr. Schuester'ı oynayan Matthew Morrison. İkisinin de müzikal yetenekleri su götürmez.
7
8 months ago
damla. profile photo
damla.
Çok güzel bir müzikal film. Masal gibi. Çocukluğuma döndüğümü söyleyebilirim :D
2
over 1 year ago
starch profile photo
starch
Bunu izleyenler, filmin hikayesini de izlemeli.. http://www.frameby.com/movies/saving-mr-banks-2013
2
over 2 years ago
sanemg profile photo
sanemg
Çocuklar için harika. Ben de bayıldım bu arada.
0
almost 3 years ago

Who liked Mary Poppins

Who wishlisted Mary Poppins

Shelves that Include Mary Poppins

Interesting content shared about Mary Poppins

^ Back to Top