Master and Commander: The Far Side of the World (2003) poster

Master and Commander: The Far Side of the World (2003)

Director
Country
USA
Runtime
138 minutes
cinemarty Kaptan Jack Aubrey, Napolyon döneminin tüm karmaşası içerisinde ekibiyle birlikte açık denizlerde Fransız ve İspanyol gemileriyle savaşmaktadır. Bir süre sonra geminin doktoru olan Stephen Maturin ile beraber verdikleri bir kararın neticesinde dünyanın balta girmemiş uzak taraflarını keşfetmek üzere bir serüvene atılırlar. Artık insanın keşfetme içgüdüsü, bu geminin en egemen duygusu olacaktır.

Sezgii profile photo
Sezgii
Herkesin sonuna kadar dayanamayacağı ama başarılı bulduğum bir film. Kaptan ve küçük çocukların performansları muazzam. Etkileyici buldum. ^
1
3 months ago
Catastrophe profile photo
Catastrophe
ben çok beğendim filmi deniz içerikli olduğu içindir heralde , izlenmesi lazım
0
2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Napolyon kumandanlığındaki savaşlar zirve noktasındadır. Napolyon'un dünyanın hakimiyetini ele geçireceği korkusu en çok İngiltere'de hissedilmektedir.İngiliz hükümeti, Brezilya sahillerinde bulunan Yüzbaşı Aubrey(Russell Crowe) komutanlığındaki savaş gemisini, Fransızların Acheron adlı dev savaş gemisini yoketmekle görevlendirir. İki geminin ilkkarşılaşmasında İngiliz gemisi çok büyük hasar alır ve sis sayesinde batmaktan kurtulur. Fakat Yüzbaşı Aubrey, kendisinden çok daha hızlı olan ve güçlü silahlarla donatılmış Fransız gemisini takipte kararlıdır. Pasifik Okyanusunda devam eden takip uzadıkça, yaşam ve ölüm arasında gidip gelirler.
0
over 2 years ago

Who liked Master and Commander: The Far Side of the World

Who wishlisted Master and Commander: The Far Side of the World

Shelves that Include Master and Commander: The Far Side of the World

Interesting content shared about Master and Commander: The Far Side of the World

^ Back to Top